روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 17
  • 1,001
  • 1,356,356
اتمام عملیات احداث گلخانه پارک فدک از سوی شهرداری منطقه ۲ تبریز

شهرداری منطقه ۲کلانشهر تبریز به منظور تولید انواع گل و گیاه و رسیدن به مرحله خودکفائی، عملیات احداث گلخانه پارک فدک را به اتمام رساند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲ تبریز، ۲ رسول موسائی با اعلام این مطلب گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی این منطقه و قرار گرفتن تفرجگاه های متعدد و بزرگی همچون مجموعه تاریخی تفریحی ائل گلی، پارک جنگلی صائب تبریزی، پارک موزه دفاع مقدس و وجود ۲۷ پارک در سطح حوزه منطقه دو و نیاز به افزایش تولید گل و گیاه، این منطقه اقدام به احداث ۲ گلخانه کرده که عملیات احداث گلخانه پارک فدک در ۶۲۰مترمربع مساحت به اتمام رسیده است.
شهردار منطقه دو تبریز اظهار داشت: در همین راستا همچنین مقدمات آماده سازی احداث این گلخانه در ۷۰۰۰ مترمربع مساحت در داخل فضای پارک آغاز شده است.
بنابه گفته وی با توجه به قرار گرفتن در آستانه بهار طبیعت و آغاز مسافرت های نوروزی از اقصی نقاط کشور به کلانشهر تبریز، شهرداری منطقه دو فضای سبز بلوار ۲۹ بهمن و کمربندی آزادی که از شریان های اصلی و مهم این شهر بشمار می آید را برای استقبال از میهمانان و گردشگران، مرمت و بازسازی می کند.
شهرداری منطقه ۲ تبریز به منظور کاشت بهاره و تابستانه گل و گیاه سطح حوزه این منطقه، اقدام به تولید بالغ بر ۲۵۰ هزار بوته گل اعم از گازانیا، قزلی، عسلی، ردبکیا و… و تولید بیش از ۴۰ هزار گلدان نشاء گلدانی اعم از ناز یخی و ناز فرانسه در ۵ گلخانه موجود منطقه کرده و این تولیدات را برای کاشت بهاره و تابستانه سطح حوزه، آماده سازی نموده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز