روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 83
  • 749
  • 1,336,568
اتمام ورشکستگی شرکت ماشین‌آلات صنعتی تراکتورسازی

مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان‌شرقی درگفت و گو با خبرنگاران به مهم‌ترین اقدامات انجام شده در این دفتر گفت: کارشناسان دفتر سیاسی بیش از سه ماه مانده به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت شبانه‌روزی و با احساس تعهد ملی به انجام وظایف خود می‌پرداختند.
رضا استادرحیمی در ادامه با اشاره به موقعیت جغرافیایی و جمعیت استان براساس آخرین سرشماری انجام شده در سال ۹۵ به ارائه گزارش عملکرد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر روستا پرداخت و عنوان کرد.
مهم‌ترین نتیجه اجرای مصوبات جلسات کمیسیون کارگری استان، اتمام ورشکستگی شرکت ماشین‌آلات صنعتی تراکتورسازی، حل مشکلات شرکت رخش خودرو، جلوگیری از ایجاد تنش در روند واگذاری نیروگاه حرارتی تبریز، حل مشکل فولاد آذربایجان میانه، آماده کردن طرح ذوب فولاد میانه و تحویل آن به پیمانکار، حل مشکلات شرکت ریخته‌گری تبریز،کاهش مشکلات شرکت کمپرسورسازی تبریز و تخصیص مبلغ ۷/۵ میلیارد تومان وام براساس مصوبه ستاد تسهیل و کاهش تعداد واحدهای بحرانی استان به کمتر از ۱۲ مورد در استان است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز