روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 411
  • 693
  • 1,436,560
اتمام پروژه های نیمه تمام اولویت شهرداری تبریز در ســـال ۹۸

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر در جلسه هماهنگی تدوین بودجه سال آینده مناطق دهگانه شهرداری تبریز اظهار داشت: چندین پروژه مهم در لایحه بودجه سال ۹۸ شهرداری پیش بینی شده که در صورت تصویب شورای محترم اسلامی شهر، عملیات اجرائی آنها آغاز خواهد شد و با اجرای آنها تحولات مهمی در حوزه عمران و آبادانی شهر تبریز شاهد خواهیم بود.
وی سپس ادامه داد: تلاش داریم علاوه بر کاهش هزینه های جاری در سال آینده، پروژه های نیمه تمام را تکمیل و به بهره برداری برسانیم.
شهردار تبریز افزود: تکمیل پروژه مقبره الشعرا، مسیرگشایی ها در مناطق مختلف، پل همسان پل کابلی برای کاهش ترافیک و پارک بزرگ تبریز از جمله پروژه های تعریف شده مناطق مختلف برای سال آینده است.
وی با تاکید بر اینکه بودجه ما برای سال ۹۸ عملیاتی خواهد بود، گفت: تلاش داریم تا خدمات ارائه شده در مناطق حاشیه نشین نیز افزایش یافته و زمینه جلب رضایت مردمی را فراهم کنیم.
شهین باهر با اشاره به اینکه توزیع متوازن بودجه دیگر رویکرد ما برای سال آینده است، ابراز داشت: در سال جاری نیز تلاش کردیم با کاهش هزینه های شهرداری به مدیریت هزینه ها بپردازیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز