روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
اتمام کف سازی بازار تاریخی مسگرها ی تبریز

شهردار منطقه ۱۰ تبریز با حضور در برنامه تلویزیونی تبریزیم به تشریح پروژه های این منطقه پرداخت.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ده تبریز، وظیفه شناس در ابتدای سخنانش در برنامه تبریزم با اشاره به احداث چهار پارک محله ای جدید درسطح حوزه منطقه ده گفت: عملیات عمرانی احداث باغ فدک کوثر به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع در غرب میدان انقلاب و پارک بانوان آنالار باغی در محله سید ابراهیم از سوی تلاشگران حوزه عمران این شهرداری در حال طی مراحل اتمام احداث برای تبدیل شدن به پارک محله ای می باشد و به زودی این پروژه های عمرانی برای استفاده شهروندان آماده بهره برداری می شود. وی با اشاره به اهداف احداث این پروژه ها گفت: شهرداری منطقه ده با هدف توسعه سرانه های فضای سبز، ساماندهی، بهسازی و زیباسازی حوزه شهرداری منطقه ده، توزیع خدمات رفاهی و تفریحی مناسب برای شهروندان با هدف استقرار گام به گام توسعه پایدار شهری اقدام به احداث پارکهای محله ای در سطح منطقه نموده است. شهردار منطقه ده ادامه داد: رفع نیازهای اجتماعی، فرهنگی و ایجاد فضایی شاد برای بانوان و همچنین ایجاد تحرک و انگیزش دربانوان ازطریق شرکت در مشارکت های اجتماعی از هدف ها و مزایای احداث پارک بانوان آنالار باغی است.
وی همچنین از اجرای طرح ساماندهی و تبدیل قبرستان ستارخان به پارک محله ای خبر داد و تصریح کرد: در این راستا کمیته مشترکی بین اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و شهرداری منطقه ده تشکیل شده است و با اجرای این طرح در ماههای آتی بخشی از نیاز ساکنین این منطقه در خصوص فضای سبز و سلامت محیط برطرف می شود. وی در ادامه به احداث پارک نیایش در اتوبان پاسداران اشاره و ایجاد روحیه شادی و نشاط، افزایش فضای سبز شهری و تبدیل بافت فرسوده غیر ارزشمند را از دلایل اصلی راه اندازی این پارک برشمرد و عنوان کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده در ماههای آتی این پارک به مجموع پارک‌های شهری اضافه می‌شود.
وظیفه شناس همچنین از اتمام کف سازی بازار تاریخی تبریز دربازار مسگرها خبر داد و افزود: با توجه به تردد بالای این مسیر درطول روز کلیه عملیات عمرانی و کفسازی مسیر با حداکثر توان و بصورت شبانه روزی انجام پذیرفته است. وظیفه شناس ضمن اعلام خبرفوق اظهار داشت: درراستای ارتقاء کیفی معابر بازار تاریخی تبریز عملیات کفسازی بازار مسگرها به اتمام رسیده و آماده افتتاح می باشد. شهردار منطقه ده تبریز تصریح کرد: در رویکرد جدید شهرداری منطقه ودر جهت ارائه خدمات بهینه به شهروندان در حوزه فضای سبز شهری سعی داریم به محلات نگاه ویژه ای داشته باشیم. شعار ما این است که در هر محله یک پارک وجود داشته باشد تا مردم بتواند از فضای سبز مناسب استفاده کنند. در پایان مهندس وظیفه شناس ضمن قدردانی ویژه از حمایت های شهردار محترم تبریز و نیزپیگیری های اعضای محترم شورای اسلامی شهر در راستای پیشبرد اهداف تعیین شده در این منطقه از بینندگان محترم برنامه و شهروندان عزیز تشکر نمود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز