روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,015
  • بازدید دیروز: 1,264
  • کل بازدید ها: 843,227
اتهام نصری به دشان

ستاره سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه که در لیگ ترکیه بازی می‌کند به انتقاد تند از دیدیه دشان پرداخت.
به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از کانال پلاس، سمیر نصری، یکی از بازیکنان فرانسوی که با دیدیه دشان به مشکل خورده و مدت‌ها است که به تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه دعوت نمی‌شود.
این بازیکن سرشناس به انتقاد تند از دشان پرداخت و او را متهم به نژادپرستی کرد. او گفت‌: چرا کریم بنزما به تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه دعوت نمی‌شود؟ جواب این است که چون او الجزایری است، دشان دیگر او را به تیم‌ ‌ملی دعوت نمی‌کند. تنها دلیل دعوت نشدن بنزما این است. سرمربی تیم‌ ‌ملی به بازیکنان الجزایری علاقه ای ندارد.
او ادامه‌ داد: حاتم بن عرفه هم چون الجزایری است در تیم‌ ‌ملی بازی نخواهد کرد. همه ما دیدیم که در قضیه بنزما و والبونا حق با بنزما بود. اگر او تبرئه شد پس چرا دیگر به تیم‌ ‌ملی دعوت نمی‌شود؟ آقای دشان باید پاسخ دهید. بنزما می‌تواند کمک زیادی به خط حمله فرانسه کند. او در کنار ام‌باپه یا گریزمان و یا حتی مارسیال خط حمله قدرتمندی خواهند ساخت. به من نظر دعوت نشدن بنزما اصلا دلیل ورزشی و فنی ندارد.
نصری در ادامه‌ سخنان خود به انتقاد از باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن پرداخت و گفت‌: باشگاهی که حاضر است برای جذب یک بازیکن ۲۲۰ میلیون یورو پرداخت کند نمی‌تواند حقوق حاتم بن عرفه را پرداخت کند؟ چنین چیزهای بسیار عجیب است. باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن به بن عرفه ظلمی آشکار می‌کند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز