روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 677
  • 790
  • 1,326,885
اتکا به توانمندی های بخش خصوصی تنها راه برون رفت از معضل بیکاری است

 اتکا به توانمندی های بخش خصوصی  تنها راه برون رفت از معضل بیکاری است

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی گفت: اتکا به توانمندی های بخش خصوصی و داخلی تنها راه برون رفت از معضل بیکاری است.
سلمان خدادای  در مراسم بهره برداری از بزرگترین گرمخانه استان در ملکان با اشاره به کاهش شدید اعتبارهای دولتی، افزود: هر جا بخش خصوصی وارد عرصه شده، موفقیت ها دوچندان شده است.
وی با بیان اینکه بستر مناسب برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در کشور فراهم شده است، یادآوری کرد: تا پایان امسال با راه اندازی کارخانه ذوب آهن شمالغرب کشور در ملکان و مجتمع گلخانه ای این شهرستان، برای ۸۰۰ نفر شغل ایجاد می شود.با سرمایه گذاری بیش از ۴ هزار میلیاردی بخش خصوصی در این دو طرح، سال آینده در این شهرستان دانش آموخته بخش کشاورزی بیکار نخواهد ماند و همه جذب کار خواهندشد.
فرماندار ملکان نیز در این مراسم گفت: در این شهرستان ۳۷ واحد تولیدی وجود دارد که بیش از نیمی از آن ها به علت نبود سرمایه در گردش و بدهی بانکی راکد است

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز