روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 782
  • 889
  • 993,813
اجازه بدهید استان را به کمک عقلایی که در بخش‎های خصوصی داریم اداره کنیم

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که در قانون اساسی، اصل بر برائت است، گفت: در ایران قوانین را با اصل دزدی و ناراستی تصویب می‎کنیم!.
شهاب‎الدین بیمقدار در کارگروه اشتغال استان با بیان این مطلب اظهار کرد: درهیچ جای دنیا، ارائه‌ی تسهیلات را به این اندازه پیچیده نمی‎کنند، کارمند آیین نامه‎های از قدیم مانده را بدون هیچ تغییر اساسی، تنظیم می‎کند و در این میان، بروکراسی نیز کارش خودش را می‎کند.
وی با اشاره به بخشی از سخنانش در وزارت صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: بنده در این جمع گفتم که دست از سر استان آذربایجان شرقی برای دو الی سه سال بردارید، ما حتی پول و نفت هم نمی‎خواهیم، ولی اجازه بدهید استان را به کمک عقلایی که در استان و بخش‎های خصوصی داریم، اداره کنیم.
وی با ارائه‌ی پیشنهادی در خصوص دریافت پیش فاکتور از متقاضیان تسهیلات بانکی و مشکلات مرتبط با آن گفت: در وضعیت فعلی که شرایط اقتصادی ثبیت شده‎ای نداریم، کسی حاضر به امضای قرارداد نیست، پیش فاکتور را زمان واریز پول به حساب متقاضی بخواهید، ممکن است قیمت‌ها بعد از ارایه‌ی پیش فاکتور، چند برابر شده باشد، از این رو پیشنهاد می‎کنم تا بانک‎ها بر اساس برآورد متقاضی عمل کنند و پرداخت‎ها مشروط بر ارایه‎ی فاکتور یا قرارداد فروش باشد.
وی در پایان متذکر شد: در خصوص اعطای وام ریالی صندوق توسعه ملی در استان ما هیچ مشکلی وجود ندارد و این وام برای مناطق محروم، مرزی، پروژه‎های خاص و دانش بنیان با سود ۱۰ الی ۱۴ درصد ارایه می‎شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز