روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 185
  • 702
  • 1,334,386
اجازه نمی‌دهیم میان اصلاح طلبان و روحانی تفرفه بیاندازید

عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای پیرو خط امام تاکید کرد: اجازه نمی‌دهیم که جریانی میان آقای روحانی و اصلاح‌طلبان اختلاف ایجاد کرده، تفرقه بیاندازد و فاصله ایجاد کند.
حجت‌الاسلام والمسلمین هادی غفاری، در رابطه با کابینه معرفی شده از سوی حسن روحانی گفت: اصلاح‌طلبان توقع داشتند که با توجه به تلاش‌های صورت گرفته برای تداوم دولت یازدهم و بر سرکار آمدن جریان اصلاح‌طلب، یک کابینه اصلاح‌طلب‌تر نسبت به دولت یازدهم از سوی حسن روحانی به مجلس معرفی شود اما ما در این رابطه هم احساس طلب‌کاری نمی‌کنیم.
او با اشاره به برخی تلاش‌ها برای فاصله‌اندازی میان جریان اصلاح‌طلب با رییس‌جمهور اظهار داشت: اصلاح‌طلبان با کمال میل و دقت از آقای روحانی و دولت ایشان حمایت می‌کنند و به رییس‌جمهور کمک خواهیم کرد تا دولت موفقی را داشته باشند و اگر راهنمایی و نکته‌ای هم بود آن را مشوقانه به ایشان منتقل می‌کنیم.
غفاری تصریح کرد: ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا دولت دوازدهم موفق باشد. در این راستا احساس طلب‌کاری هم نمی‌کنیم، سهم هم نمی‌خواهیم و تنها به موقعیت کشور و منافع ملی فکر می‌کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز