روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 336
  • بازدید دیروز: 1,903
  • کل بازدید ها: 467,163
اجرای برنامه‌های فرهنگی، هنری و آموزشی در۵ مرکز شهرداری منطقه ۵

شهردار منطقه ۵ تبریز گفت: بابهره برداری از دو فرهنگسرای ولی امر و مرزداران تعداد مراکزاحداث شده با این کاربری به هفت مورد می رسد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۲ تبریز، یعقوب هوشیار افزود: احداث مراکزفرهنگی همچون فرهنگسرا ،قرائت خانه و خانه سلامت ازمهمترین اقدامات این منطقه درسالهای اخیربوده است.برای احداث هفت پروژه فرهنگی ۱۲۰میلیارد ریال هزینه شده است.
وی با اشاره به اهمیت فعالیت مراکزفرهنگی اظهارداشت: احداث مراکزفرهنگی به ویژه درشهرک های جدید اولویت گذاری شده که دراین راستا هفت پروژه درنقاط مختلف منطقه برنامه ریزی شده که ۲ پروژه باقیمانده و تا پایان سال به اتمام می رسد.
هوشیارتوانمندسازی شهروندان درحوزه اجتماعی را ازاهداف اصلی مراکزفرهنگی برشمرد وگفت : در پنج مرکز فرهنگی فعال که احداث آنها به اتمام رسیده روزانه کلاسهای آموزشی در ۳۵ رشته متنوع برگزارمی شود.
شایان ذکراست شهروندان جهت اطلاع از زمان وبرنامه کلاسها می توانند باشماره تلفن های ۳۶۶۹۰۰۴۱ – ۳۶۶۸۷۴۰۰ – ۳۶۶۰۹۷۱۷ تماس حاصل فرمایند.خانه سلامت در پارک بانوان باغمیشه، فرهنگسرای فرشته، فرهنگسرای استانداری، فرهنگسرای مرزداران و قرائت خانه باغمیشه پنج مرکزی هستند که به شهروندان خدمات رسانی می کنند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز