روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,665
  • 1,097
  • 1,390,830
اجرای برنامه‌های فرهنگی، هنری و آموزشی در۵ مرکز شهرداری منطقه ۵

شهردار منطقه ۵ تبریز گفت: بابهره برداری از دو فرهنگسرای ولی امر و مرزداران تعداد مراکزاحداث شده با این کاربری به هفت مورد می رسد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۲ تبریز، یعقوب هوشیار افزود: احداث مراکزفرهنگی همچون فرهنگسرا ،قرائت خانه و خانه سلامت ازمهمترین اقدامات این منطقه درسالهای اخیربوده است.برای احداث هفت پروژه فرهنگی ۱۲۰میلیارد ریال هزینه شده است.
وی با اشاره به اهمیت فعالیت مراکزفرهنگی اظهارداشت: احداث مراکزفرهنگی به ویژه درشهرک های جدید اولویت گذاری شده که دراین راستا هفت پروژه درنقاط مختلف منطقه برنامه ریزی شده که ۲ پروژه باقیمانده و تا پایان سال به اتمام می رسد.
هوشیارتوانمندسازی شهروندان درحوزه اجتماعی را ازاهداف اصلی مراکزفرهنگی برشمرد وگفت : در پنج مرکز فرهنگی فعال که احداث آنها به اتمام رسیده روزانه کلاسهای آموزشی در ۳۵ رشته متنوع برگزارمی شود.
شایان ذکراست شهروندان جهت اطلاع از زمان وبرنامه کلاسها می توانند باشماره تلفن های ۳۶۶۹۰۰۴۱ – ۳۶۶۸۷۴۰۰ – ۳۶۶۰۹۷۱۷ تماس حاصل فرمایند.خانه سلامت در پارک بانوان باغمیشه، فرهنگسرای فرشته، فرهنگسرای استانداری، فرهنگسرای مرزداران و قرائت خانه باغمیشه پنج مرکزی هستند که به شهروندان خدمات رسانی می کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز