روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 857
  • بازدید دیروز: 2,848
  • کل بازدید ها: 836,899
اجرای بیش از ۴ هزار طرح اشتغال در سال جاری

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی با بیان اینکه چهار هزار و ۳۵۸ طرح اشتغال با اعتباری بیش از ۵۴۱ میلیارد ریال در ۱۱ ماهه امسال اجرا شده است،افزود: از این تعداد ۹۶۸ طرح از محل اعتبارات امدادی، سه هزار و ۳۹۰ طرح از محل تسهیلات قرض الحسنه بانکها بوده است.
محمد کلامی با اشاره به اینکه برای اجرای طرح های اشتغال ۱۰۶ میلیارد ریال از محل اعتبارات امدادی هزینه شده است،تصریح کرد: در ۱۱ ماهه امسال ۴۳۴ میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای اجرای طرح های اشتغال پرداخت شده است.طرح های اشتغال اجرا شده شامل ۲۷۲ طرح کارانگیزی، یک هزار و ۳۹۳ طرح توان افزایی و دو هزار و ۶۹۳ طرح خودکفائی بوده است.
کلامی با بیان اینکه بیشترین طرح اجرا شده در بخش دامپروری بوده است،تاکید کرد: از مجموع طرح های اجرا شده ۱۷۹ طرح در بخش کشاورزی، یک هزار و ۵۶۷ طرح در دامپروری، یک هزار و ۲۰۳ طرح در صنایع دستی و یک هزار و ۴۰۹ طرح نیز در بخش خدمات هستند.مدیرکل کمیته امداد استان رویکرد این نهاد را توانمندسازی مددجویان تحت حمایت از طریق اجرای طرح های اشتغال،آموزش های فنی و حرفه ای و پرداخت تسهیلات اشتغال عنوان کرد و گفت: یکی از اهداف اساسی کمیته امداد ایجاد اشتغال پایدار و هدایت مددجویان به سمت خودکفائی است.
کلامی خاطرنشان کرد: اکنون بیش از ۲۹ هزار طرح اشتغال،تحت نظارت کمیته امداد استان در حال اجرا است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز