روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
اجرای بیش از ۴۰۰ پروژه شهری در شمالغرب کشور

رئیس سرپرستی منطقه شمالغرب بانک شهر با اشاره به حمایت بانک شهر از مدیریت شهری درحوزه تامین مالی پروژه‌ها از طریق پرداخت تسهیلات به پیمانکاران و مجریان طرح‌ها، گفت: تا کنون بانک شهر با این روش، حمایت مالی از اجرای پروژه‌های بسیاری را در سطح شهرهای شمالغرب کشور داشته است.
صفرصلاحلو با بیان این مطلب افزود: برهمین اساس برای بیش از ۴۰۰ پروژه شهری در شهرهای استان های اردبیل ، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی میلیاردها ریال به پیمانکاران اختصاص یافته است.
صلاحلو با اشاره به اجرای پروژه های بزرگ و استراتژیک شهری با کمک بانک شهر در منطقه شمالغرب کشور گفت: کمک به احداث «پارک ولایت» در شهر ارومیه ، « ترمینال مراغه» در شهر مراغه ، مجتمع چند منظوره اداری، تجاری و تفریحی «آیسان» در مرکز شهر تبریز، حمایت از خطوط مترو تبریز و تقاطع غیرهمسطح پل قدس اردبیل و صدها پروژه دیگر تنها بخشی از کمک های بانک شهر به پیشرفت و آبادانی استان های شمال غرب کشور است.
رئیس سرپرستی منطقه شمالغرب بانک شهر تصریح کرد: طبق ضوابط، ۳۰ درصد کل منابع این بانک صرف پرداخت تسهیلات خرد به واحدهای تولیدی، طرح‌های غیر شهری،مشتریان عمومی بانک و سایر موضوعات اقتصادی دیگر اختصاص یافته و پرداخت شده است.
وی در ادامه با تاکید براینکه امروز نقش بانک شهر در توسعه و آبادانی کلان شهرها و بخصوص شهرهای مختلف کشور بر هیچکس پوشیده نیست، تصریح کرد: رشد منابع بانک شهر از سال ۱۳۹۳ تا ابتدای سالجاری بیش از ۴۰۰ درصد رشد داشته است و این درحالی است که ۹۴ درصد منابع بانک شهر توسط شهروندان تامین شده است.
صلاحلو خاطرنشان کرد:خوشبختانه عملکرد موفق بانک شهر در جلب اعتماد مردم طی ۳ سال اخیر باعث شده که منابع این بانک به نسبت بانک های دیگر به طور قابل توجهی افزایش یابد و در میان بانک های برتر کشور قرار گیرد.
رئیس سرپرستی منطقه شمالغرب بانک شهر با بیان اینکه سرمایه فعلی بانک شهر در حدود ۱۶ هزار میلیارد ریال است که به زودی به ۲۰ هزار میلیارد ریال نیز افزایش خواهد یافت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز