روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 540
  • 814
  • 1,336,276
اجرای زیرسازی و شن ریزی زمین های اتکو توسط شهرداری منطقه ۶

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۶ تبریز، گفت: عملیات تسطیح، زیرسازی و شن ریزی زمینهای پشت اتکو در جاده صنعت انجام شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ تبریز، نادر خیردوست اظهار داشت: در آستانه سال نو و استقبال از میهمانان و گردشگران نوروزی با دستور صریح شهردار محترم منطقه و به کمک و یاری بخش خصوصی و صاحبان املاک و کارگاههای کوی قراملک عملیات شن ریزی، تسطیح و زیرسازی زمینهای اطراف جاده صنعت، روبروی پمپ ایران اجرایی شد.
وی افزود: این عملیات در دو قسمت با متراژ یک هزار و ۸۹۰ و همچنین یک هزار و ۵۰۰ مترمربع بطور کلی در ۳ هزار و ۴۰۰ مترمربع انجام شد.
خیردوست خاطرنشان کرد: به دلیل وضعیت نامناسب این زمینها و مشکلات رفت و آمد برای اهالی قراملک با بروز بارندگی و ایجاد گل و لای، تسطیح و زیرسازی این زمینها در اولویت برنامه های عمرانی منطقه قرار گرفت.
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۶ تبریز، گفت: با مناسب شدن آب و هوا و کاهش بارندگیها نسبت به آسفالت ریزی و مناسب سازی این زمینها اقدام خواهد شد.
نادر خیردوست، در خاتمه تاکید کرد: شان و منزلت ساکنان و اهالی منطقه فراتر از این اقدامات می باشد ولی متاسفانه به دلایل ضعف مالی و درآمدی منطقه نمی توانیم آنچه که در نیت داریم به منصه ظهور رسانیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز