روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,179
  • بازدید دیروز: 1,580
  • کل بازدید ها: 874,961
اجرای طرح استقبال از بهار و ارائه آموزش های شهروندی در مدارس تبریز

طرح استقبال از بهار در مدارس تبریزهمراه با آموزش شهروندی در زمینه مدیریت اصولی پسماندها توسط سازمان مدیریت پسماند تبریز اجرا شد.
به گزارش شهریار به نقل از سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز، طرح استقبال از بهار در مدارس همراه با آموزش شهروندی در زمینه مدیریت اصولی پسماندها صورت می پذیرد.
علیرضا اصغری مدیر عامل سازمان با بیان این مطلب که : قرارداد مهم ترین پروژه زیست محیطی کشور نیز امضا شده است، افزود : همچنان برنامه های منسجم آموزش شهروندی با هدف اصلی کاهش تولید زباله برای شهروندان و گروه های سنی مختلف برنامه ریزی واجرا خواهد شد.
همچنین وی افزود : قرار گرفتن در آستانه عید نوروز می تواند فرصت مناسبی برای آگاه سازی شهروندان در خصوص مدیریت اصولی پسماندها باشد تا بتوانند خانه تکانی زیست محیطی نیز داشته باشند.
شایان ذکر است این طرح در مدارس “طرح نو” و “پوشینه بافت” با اجرای برنامه های پاکسازی زیست محیطی و توزیع بروشور و اقلام آموزشی نیز آغاز شد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز