روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
اجرای طرح اورهال ناوگان اتوبوسرانی تبریز

معاون فنی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریزو حومه از اجرای طرح اورهال ناوگان اتوبوسرانی خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، رامین خدایی با اعلام این خبر افزود: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و به منظور آماده سازی ناوگان ، بازدید دوره ای ، تعمیرات و بازسازی اتوبوسها جهت سرویس دهی مناسب به شهروندان عزیز آغاز شد.
وی افزود : با توجه به کاهش حجم سفرهای درونشهری در فصل تابستان، برنامه ریزی هاو هماهنگی های لازم با کارشناسان حوزه فنی ، برای رفع و تعمیرات پیشگیرانه اساسی و جلوگیری از نقص فنی احتمالی اتوبوسها صورت گرفته است تا قبل از آغاز سال تحصیلی جدیددر صورت وجود مشکلات دراتوبوسها ،آنها را برطرف نماییم.
خدایی هدف از تعمیرات اساسی ناوگان در مدت زمان اورهال ناوگان را، سامان دهی و بررسی وضعیت اتوبوسها در مدت خدمات دهی وکارکرد سالانه دانست وافزود: برای ارائه خدمات بهینه به شهروندان ، کلیه اتوبوسها از هر لحاظ بازدید و سرویسهای لازم بر روی آنها انجام می گردد .
وی گفت: این سرویس ها شامل تست موتور، بازدید و یا تعویض کلیه روانکارها و فیلتراسیون ، انجام تست های نرم افزاری ، تعویض صندلی های شکسته، تزئینات داخلی ،تعمیرات کولر وقسمت های الکترونیکی ، پنوماتیک ، گیربکس ، دیاژموتورو رفع نقص فنی در راستای کاهش دودزائی با نظارت کارشناسان این حوزه انجام می گیرد.
گفتنی است اورهال ناوگان ملکی و بخش خصوصی با نظارت کامل کارشناسان حوزه فنی اتوبوسرانی تا دهم شهریورماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز