روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 550
  • 745
  • 1,381,974
اجرای طرح تفکیک زباله در مدارس حوزه شهرداری منطقه ۲

شهردار منطقه ۲ تبریز از اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا در مدارس سطح حوزه این منطقه خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه دو تبریز، رسول موسایی افزود: به منظور فرهنگ سازی و آموزش دانش آموزان برای اجرای طرح تفکیک زباله های قابل بازیافت از مبدا، اجرای این طرح با مشارکت سازمان مدیریت پسماند تبریز و همکاری سازمان آموزش و پرورش، در مدارس سطح حوزه منطقه دو آغاز شد.
شهردار منطقه ۲ کلانشهر تبریز در ادامه افزود: در همین راستا جهت تشویق دانش آموزان برای مشارکت در امر تفکیک زباله از مبدا که فرهنگ سازی آن از مدارس ابتدایی آغاز شده است، علاوه بر آموزش این عزیزان، اجرای آن به همراه مسابقات مختلف اعم از نقاشی و فعالیت های فرهنگی و اهدای جوایز و بسته های آموزشی، همراه خواهد بود.
شهردار منطقه ۲ کلانشهرتبریز با عنوان اینکه آموزش طرح تفکیک زباله های قابل بازیافت برگرفته از آموزش کارشناسان مجرب شهرداری منطقه دو تبریز است، اظهار داشت: توزیع مخازن ویژه پسماند خشک، توزیع بروشورهای آموزشی و در نهایت انتخاب همیار پاکبان در مدارس سطح حوزه شهرداری منطقه دو از مواردی بشمار می آید که به همراه اجرای تفکیک زباله از مبدا به انجام می رسد.
به گفته رسول موسایی، اجرای آموزش فرهنگ تفکیک زباله از مبدا توسط شهرداری منطقه دو کلانشهر تبریز با یک زمانبندی منظم، برای تمامی مدارس تحت حوزه این منطقه برنامه ریزی شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز