روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 288
  • 771
  • 1,433,924
اجرای طرح جامع مطهر با رویکرد مدیریت بحران

مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز از اجرای طرح جامع “تطهیر” با رویکرد مدیریت بحران خبر داد و گفت: مشارکت شهروندان در تطهیر و تغسیل اموات به صورت افتخاری در مواقع بحرانی از اهداف این طرح به شمار می رود.
احد فلاحی افزود: در راستای توجه به این شغل شریف و اهمیت آن طرح افتخاری تطهیر و تغسیل اموات در وادی رحمت تبریز اجرا خواهد شد.
فلاحی در خصوص اهداف این طرح مهم گفت: هدف از این طرح آمادگی شهروندان در مواقع بحرانی و همچنین حساس سازی، الگودهی و هدایت هدفمند شهروندان در سبک زندگی معنوی و اصلاح نگرش و دیدگاه آنان نسبت به شغل شریف غسالی است.
مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز در خصوص برگزاری دوره آموزش طرح مطهر عنوان کرد: در این طرح افراد پس از آموزش اولیه و قبولی در آزمون و مصاحبه ، بکارگیری می شوند و افراد علاقه مند با سن ۲۵ تا ۵۰ سال و حداقل تحصیلات دیپلم و متاهل می توانند در این دوره شرکت نمایند.
فلاحی در تشریح نحوه ثبت نام این طرح افزود : شهروندان عزیز میتوانند جهت ثبت نام در طرح تطهیر و تغسیل اموات به صورت افتخاری از طریق سایت رسمی سازمان آرامستان های شهرداری تبریز به نشانی اینترنتی www.aramestan.tabriz.ir ، همچنین جهت ثبت نام حضوری با مراجعه به واحد روابط عمومی و واحد خدمات امورمتوفیان سازمان با ارائه مدارک لازم و پر کردن فرم نسبت به ثبت نام این طرح اقدام کنند.
وی تصریح کرد: شغل شریف غسالی از مهم ترین و حساس ترین شغل هایی است که در جامعه ما وجود دارد و از ثواب زیادی برخوردار است وکسانی که در طرح شرکت می کنند از افراد دغدغه مند جامعه می باشند که با اهداف معنوی حضور می یابند، امام باقر علیه السلام فرمودند: مومنی مومن دیگری را غسل می دهد و هنگامی که او را به این رو و آن رو می گرداند، نمی گوید ((اللهم هذا بدن عبدک المومن و قد اخرجت روحه منه و فرقت بینهما فعفوک عفوک ))، مگر این که خداوند گناهان یک سال او را غیر از گناهان کبیره می بخشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز