روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 52
  • 857
  • 1,393,345
اجرای طرح حمایت از زنان سرپرست خانوار در تبریز به عنوان پایلوت کشوری

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان تبریز با اشاره به طرح پر اهمیت تقسیم کار ملی که به صورت مصوبه در شورای اجتماعی کشور به تصویب رسیده است، عنوان کرد: این طرح یکی ار مهم ترین طرح های اجرایی است که به صورت سراسری در کشور به تصویب رسیده است.
سعیدبرزگر در جلسه کارگروه تخصصی فرهنگی و اجتماعی شهرستان تبریز سخن می گفت با اشاره به پیگیری های جدی فرمانداری تبریز جهت سامان دهی مناطق حاشیه نشین، اظهار کرد: در برنامه های مورد بررسی کمیته های اجرایی طرح سامان دهی حاشیه شهر تبریز، احداث ۱۷ سالن ورزشی جز اولویت های مهم کاری بوده است که متاسفانه تا کنون از این قبیل تنها ۷ سالن احداث شده و باید ضرورت اجرای این طرح در راستای تبریز ۲۰۱۸ به صورت جدی مورد بررسی قرار گیرد.
برزگر با عنوان اینکه شاه بیت آسیب های اجتماعی مسئله بیکاری و ضعف در ایجاد اشتغال است، بیان کرد: متاسفانه بیکاری و ضعف در ایجاد اشتغال به عنوان غول بحران های اجتماعی تلقی می شود، لذا با توجه به نام گذاری سال ۹۶ به عنوان «اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال» باید کمیته های مرتبط، اقدامات لازم را انجام دهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز