روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 111
  • 374
  • 1,283,036
اجرای طرح عمومی آموزش شهروندی در مجتمع های مسکونی بالای ۳۰ خانوار

شهردارمنطقه ۴تبریز، از اجرای طرح آموزش شهروندی در آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی بالای ۳۰ خانوار خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه چهار، اکبر امجدی با اعلام این خبر افزود: در راستای ارتقای فرهنگ شهروندی، شهرداری منطقه ۴ با استفاده از ظرفیت های بالای خود، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی شهروندی با سرفصل های مختلف و مباحث گوناگون، در محل مجتمع های مسکونی بالای ۳۰ خانوار می کند.
وی در تشریح برنامه های تدوین شده در طرح آموزش مجتمع به مجتمع شهروندی افزود: در اجرای این طرح سعی می شود که با برنامه ریزی و طراحی منطقی و علمی، گام های موثری در راستای ارتقای مولفه های شهری سالم برداشته شود.
سرپرست شهرداری منطقه ۴ یادآور شد: در این طرح به دنبال جمعیت های هدفی هستیم که در مجتمع های بزرگ سکونت دارند و امکان ارائه آموزش های شهروندی در داخل مجتمع وجود دارد.
امجدی نیاز شهروندان به آموزش های شهروندی در عرصه های مختلف از قبیل: حفظ و نگهداری از فضاهای سبز و گیاهان آپارتمانی، قوانین و فرهنگ آپارتمان نشینی، کمک های اولیه، آشنایی با قوانین شهرداری، مسائل مربوط به سلامت و مباحث مربوط به پیشگیری و مقابله با بحران، تفکیک زباله از مبدأ، پرداخت الکترونیکی قبوض و عوارض شهرداری، پیشگیری و مبارزه با اعتیاد و مدیریت ساختمان را یادآور شد و بیان کرد: ارائه آموزش در مباحث عنوان شده از فهرست های آموزشی شهروندی است که با هدف ارتقای سطح آگاهی شهروندان از مسائل مختلف در تمامی مناطق سطح حوزه اجرایی می شود.
وی اضافه کرد: برخی از سرفصل های آموزش های شهروندی در فرهنگسراها و خانه های سلامت منطقه به شهروندان ارائه می شود، اما با اجرای این طرح، دوره های آموزشی در محل سکونت ساکنین برگزار می شود و شهروندان به راحتی می توانند از این کارگاه ها و کلاس ها استفاده نمایند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز