روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 277
  • 407
  • 1,282,508
اجرای طرح نظارت بر صنوف آرایشگران در تبریز

رئیس پلیس امنیت عمومی استان آذربایجان‌شرقی از اجرای طرح نظارت بر صنوف آرایشگران و پلمب ۱۶۵ واحد صنفی متخلف در تبریز خبر داد.
محمدحسن پاشا اظهار داشت: گشت‌های کنترلی و نظارتی تلفیقی اداره نظارت بر اماکن عمومی و نمایندگان اتاق اصناف و بازرسان اتحادیه‌های مربوطه به صورت محسوس و نامحسوس تعداد ۹۸۳ واحد صنفی آرایشگر را بازرسی کردند.
وی در ادامه افزود: در این طرح به تعداد ۴۷۸ نفر از مدیران واحدهای صنفی در خصوص رعایت ضوابط و مقررات اماکن عمومی، عدم استفاده از لوازم و تجهیزات آرایشی غیرمجاز، عدم پخش آهنگ های مبتذل و عدم استفاده از تابلوهای نامتعارف،آموزش‌های لازم ارائه شد.
پاشا ضمن اشاره به نتایج این طرح ،خاطرنشان کرد: از تعداد ۱۷۹ واحد صنفی به علت عدم رعایت ضوابط و مقررات تعهد اخذ و به تعداد ۳۲۶ واحد صنفی دیگر نیز به دلیل نداشتن پروانه کسب و استفاده از تابلوهای نامتعارف اخطاریه صادر شد و همچنین دو دستگاه کیس کامپیوتری و ۳ عد فلش مموری حاوی موارد مبتذل و غیراخلاقی و تعداد یک‌هزار و ۹۳۶ عدد پوستر و عکس مبتذل کشف شد.
رئیس پلیس امنیت عمومی استان تصریح کرد: در این طرح به ۱۶۱ واحد صنفی به دلیل اتمام مهلت پروانه کسب،برگه اخطاریه صادر و ۱۶۵ واحد صنفی متخلف برابر ماده ۲۷ قانون نظام صنفی پلمب و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز