روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 190
  • 948
  • 1,355,528
اجرای طرح ویژه نظارت نوروزی در آذربایجان شرقی

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی از آغاز اجرای طرح ویژه نوروزی در سراسر استان خبر داد.
سیداحد یوزباشی افزود: این طرح از اول اسفند شروع و تا ۱۵ فروردین سال آینده ادامه می یابد.در این طرح علاوه بر حضور شعب کشیک در اداره کل تعزیرات حکومتی تا ساعت ۲۰ هر روز، در روزهای تعطیل نیز از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۴ شعب تعزیرات استان دایر بوده و به پرونده های واصله به صورت ویژه رسیدگی می شود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی یادآوری کرد: شعب سیار این اداره کل به همراه گشت های مشترک بازرسی دستگاه های متولی امر نظارت در این زمینه فعالیت می کنند.
یوزباشی ادامه داد: با توجه به هماهنگی های بعمل آمده بین دستگاه های نظارتی از جمله سازمان صنعت، معدن و تجارت، بهداشت و معانت غذا و درمان، جهاد کشاورزی و سایر دستگاه های استان که به نوعی در امر نظارت بر امورات قیمتی و بهداشتی و خدماتی سر و کار دارند شعب سیار این اداره کل در حد ممکن کنار آن ها حضور دارد.در طرح امسال شکایت ها و گزارش های مردمی از طریق سامانه جدید سازمان تعزیرات حکومتی به صورت اینترنتی و پیامکی به آدرس t135.ir و شماره پیامک ۳۰۰۰۰۰۱۳۵ علاوه بر دریافت حضوری و تلفنی دریافت می شود.در زمان برگزاری نمایشگاه بهاره نیز شعبه سیار این اداره کل در محل نمایشگاه حضور خواهد داشت.
وی از شهروندان خواست در صورت مواجه با مشکلاتی مانند گرانفروشی، تقلب و غیربهداشتی بودن کالاها به ویژه مواد غذائی موارد را به بازرسان دستگاه های متولی امر نظارت یا بصورت مستقیم به اداره کل تعزیرات حکومتی از طرق اعلام شده، اطلاع دهند و در صورت طرح شکایت شخصی نتیجه آن را پیگیری کنند.طرح نظارت نوروزی در ماه پایان هر سال به منظور نظارت بر قیمت و کیفیت کالاها و جلوگیری از گرانفروشی از سوی سازمان های متولی برگزار می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز