روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 277
  • 407
  • 1,282,508
اجرای عملیات شبانه برف‌روبی با بسیج تمام امکانات اجرایی و تجهیزاتی

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از آغاز عملیات شبانه برف‌روبی و یخ‌زدایی در سطح شهر خبر داد.
به گزارش شهریار، علی مدبر خاطرنشان کرد: بارش برف، مطابق پیش‌بینی‌ها، آغاز شده و در ساعات اخیر شدت یافته است؛ از این رو، به منظور جلوگیری از انباشت برف و ایجاد یخبندان، عملیات شبانه برف‌روبی و پاکسازی همزمان با بارش برف اجرا می‌شود.
وی با بیان این‌که هم‌اکنون اکیپ‌های زمستانی خدمات شهری با بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های اجرایی، تجهیزاتی و خودرویی در سطح شهر حضور دارند، افزود: مجموعه برنامه خدماتی و عملیاتی، با حضور ۱۵۰ خودروی سبک و سنگین و ۶۰۰ نیروی عملیاتی، تا عادی‌سازی مسیرهای تردد و روان‌سازی محورهای اصلی ادامه خواهد داشت.
معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز متذکر شد: اولویت خدمات شهری در یخ زدایی از معابر سطح شهر، استفاده از محلول هایی است که کمترین تاثیر زیست محیطی را دارند و در صورت نیاز مبرم، نمک پاشی، با افزودن ترکیباتی خاکی اجرا خواهد شد.
مدبر ادامه داد: عوامل اجرایی و خدماتی شهرداری تبریز، تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا صبح فردا شاهد کمترین انسداد و راه‌بندان در سطح شهر باشیم؛ با این حال از عموم شهروندان انتظار می‌رود، به خصوص در محلات سطح شهر، خدمتگزاران خود را در رفع برف و یخبندان یاری کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز