روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 92
  • 374
  • 1,283,017
اجرای عملیات شبانه یخ‌زدایی در مسیرها و پیاده‌راه‌های سطح شهر

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از آغاز عملیات شبانه یخ‌زدایی در مسیرها و پیاده‌راه‌های سطح شهر خبر داد.
به گزارش شهریار، علی مدبر در بازدید از برنامه‌های خدماتی سطح شهر خاطرنشان کرد: با پایان بارش‌های شبانه‌روز گذشته و افزایش سرمای هوا، شاهد ایجاد یخ‌بندان در برخی معابر و مسیرهای شهر، هستیم.
وی اضافه کرد: نیروهای خدماتی و اجرایی با استفاده از تجهیزات و مواد حلال، عملیات یخ‌زدایی را در به خصوص در مسیرهای اصلی و سطوح شیب‌دار و پرتردد، پیگیری می‌کنند.
معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز اظهار داشت: عملیات برف روبی، پاکسازی و تنظیف همچنان در سطح شهر استمرار دارد و از شهروندان نیز انتظار می رود به خصوص در سطح محلات با مشارکت خود، به تسریع برنامه های زمستانی کمک کنند.
مدبر خاطرنشان کرد: خوشبختانه مجموعه ظرفیت‌های خدماتی و تجهیزاتی مناطق شهرداری، در یک همکاری ویژه، در شبانه‌روز گذشته، شهر را تحت پوشش برنامه‌های پاک‌سازی، برف‌روبی و یخ‌زدایی قرار داده‌اند.
معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز با تقدیر از کلیه عوامل اجرایی و خدماتی، گفت: تلاش بی‌شائبه این عزیزان، مایه مباهات شهر است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز