روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 84
  • 841
  • 1,328,817
اجرای لکه‌گیری و مرمت آسفالت در مسیرهای حوزه شهرداری منطقه ۹

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار منطقه ۹ تبریز، گفت: آسفالت آسیب دیده خیابان‌ها و جاده‌های این منطقه مرمت و بازسازی شده است.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۹ تبریز، صبرعلی ولی‌پور افزود: اکیپ‌های فنی و اجرایی و ماشین آلات حوزه خدمات شهری و اجرایی منطقه ۹، طی عملیاتی دو مرحله‌ای ابتدا محل های آسیب دیده بر آسفالت خیابان های اصلی و فرعی و جاده های سطح حوزه استحفاظی منطقه ۹ را با کاتر برش داده و به لکه گیری محل های برش داده شده و مرمت آسفالت رویه خیابان ها پرداختند.
وی اضافه کرد: این عملیات که با هدف بهبود وضعیت خیابان‌ها در پی آسیب‌ سرمای اخیر و در راستای برنامه استقبال از بهار توسط اکیپ های فنی و امانی و ماشین آلات اجرا شد و طی آن، خروجی شهرک خاوران به اتوبان پیامبر اعظم، ورودی شهرک خاوران از اتوبان پیامبر اعظم به ویژه روبروی بیمارستان تخصصی کودکان مردانی آذر و خیابان زهرا مردانی آذر لکه گیری و مرمت شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز