روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 54
  • 700
  • 1,331,994
اجرای منشور حقوق شهروندی اجرایی کردن عدالت است

معاون سیاسی و امنیتی استاندارآذربایجان شرقی گفت: اجرای منشور حقوق شهروندی اجرایی کردن عدالت است.
به گزارش شهریار، سعید شبستری در اولین همایش ملی نگرشی نو در حقوق شهروندی ، افزود: اجرایی کردن حقوق شهروندی و عدالت در جامعه امری واجب است که در تعلیمات دینی ما به ان بسیار تاکید شده است.
وی ادامه داد: به برکت انقلاب اسلامی در کشورمان تا حدود قابل توجهی عدالت و حقوق شهروندی از جمله مشارکت شهروندان در آینده سیاسی کشور اجرایی می شود.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی همچنین یادآور شد: در برخی از فرازهای حقوق شهروندی به حق حیات و نیازهای یک انسان اشاره شده است اما متاسفانه در بسیاری از کشورهای خاورمیانه حتی حق اولین زندگی را نداردند.
شبستری با اشاره به قوانین ضد و نقیض حاکم در دنیا، خاطر نشان کرد: در کشورهایی همچون سوریه و فلسطین مردم حتی حقوق اولیه زندگی را ندارند و هر روز مورد تعرض قرار می گیرند و کودکان و زنان کشته می شوند.
وی اظهار کرد: این شرایط در حالی برای کشورهای همسایه ما اتفاق می افتد که مردم کشور ما از امنیت و آرامش خاطر برخوردار هستند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جایگاه زنان در جمهوری اسلامی گفت: زنان در جمهوری اسلامی رکن اساسی حاکیمت و خانواده ها هستند و این امر نشان از برابری حقوق اجتماعی بین زنان و مردان است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی اجرای نظام برابر سلامت در دولت تدبیر و امید را گام بزرگی در جهت اجرایی کردن حقوق شهروندی دانست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز