روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 210
  • بازدید دیروز: 511
  • کل بازدید ها: 467,548
اجرای منشور حقوق شهروندی اجرایی کردن عدالت است

معاون سیاسی و امنیتی استاندارآذربایجان شرقی گفت: اجرای منشور حقوق شهروندی اجرایی کردن عدالت است.
به گزارش شهریار، سعید شبستری در اولین همایش ملی نگرشی نو در حقوق شهروندی ، افزود: اجرایی کردن حقوق شهروندی و عدالت در جامعه امری واجب است که در تعلیمات دینی ما به ان بسیار تاکید شده است.
وی ادامه داد: به برکت انقلاب اسلامی در کشورمان تا حدود قابل توجهی عدالت و حقوق شهروندی از جمله مشارکت شهروندان در آینده سیاسی کشور اجرایی می شود.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی همچنین یادآور شد: در برخی از فرازهای حقوق شهروندی به حق حیات و نیازهای یک انسان اشاره شده است اما متاسفانه در بسیاری از کشورهای خاورمیانه حتی حق اولین زندگی را نداردند.
شبستری با اشاره به قوانین ضد و نقیض حاکم در دنیا، خاطر نشان کرد: در کشورهایی همچون سوریه و فلسطین مردم حتی حقوق اولیه زندگی را ندارند و هر روز مورد تعرض قرار می گیرند و کودکان و زنان کشته می شوند.
وی اظهار کرد: این شرایط در حالی برای کشورهای همسایه ما اتفاق می افتد که مردم کشور ما از امنیت و آرامش خاطر برخوردار هستند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جایگاه زنان در جمهوری اسلامی گفت: زنان در جمهوری اسلامی رکن اساسی حاکیمت و خانواده ها هستند و این امر نشان از برابری حقوق اجتماعی بین زنان و مردان است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی اجرای نظام برابر سلامت در دولت تدبیر و امید را گام بزرگی در جهت اجرایی کردن حقوق شهروندی دانست.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز