اجرای نقاشی دیواری، نصب المان و زیباسازی محیط شهری در حوزه منطقه ۷

همزمان با اجرای طرح ارتقاء بهداشت محیط، طرح های مختلف زیباسازی توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه ۷ تبریز در حال اجراست.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۷ تبریز، علی فرخی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: تلاش داریم با انجام ماموریت های محوله و ارائه خدمات بهینه گام های کوچکی در جهت توسعه شهری زیبا و آباد برداریم.
شهردار منطقه تصریح کرد: ارایه فعالیت های خدماتی ارتباط مستقیمی با شهروندان منطقه داشته و هرگونه کوتاهی در انجام وظایف محوله بر نارضایتی آنان اثر خواهد داشت.
گفتنی است؛ در راستای زیباسازی محیط شهری به همت معاونت خدمات شهری منطقه نسبت به نصب المان جهره در روبروی پارک بانوی مهر و چندین مورد دیوار نگاری در سطح منطقه اقدام و این عملیات همچنان ادامه دارد.
به منظور حل مشکل موجود در مسیر اصلی خلجان، عملیات جدول گذاری و آبروسازی آن توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۷ تبریز در حال اجراست.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۷ تبریز،هم چنین علی فرخی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: به منظور مرتفع ساختن مشکلات موجود در مسیر اصلی خلجان ، عملیات جدول گذاری و آبروسازی آن توسط معاونت فنی و عمرانی این شهرداری شروع شده است.
وی افزود: طول مسیر جدول گذاری ۳۵۰ متر طول است که ۱۶۰ متر از این مسیر جدول گذاری شده و مابقی مسیر نیز در حال پی کنی و زیر سازی است.
شهردار منطقه افزود: بعداز اتمام عملیات ساماندهی و آّبروسازی نسبت به آسفالت ریزی اساسی این محل اقدام خواهد شد.
فرخی تصریح کرد: در این طرح تلاش داریم با استفاده از امکانات موجود و مشارکت اهالی منطقه گام هایی در جهت مرتفع شدن مشکلات چندین ساله اهالی این کوی برداریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از