روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
اجرای نقاشی دیواری ۳۰۰۰ متر مربعی توسط شهرداری منطقه ۳ تبریز

شهردار منطقه ۳ تبریز از برنامه ریزی برای اجرای نقاشی دیواری با حجم ۳۰۰۰ متر مربعی طی دو ماه آینده بر روی دیوارهای سطح حوزه منطقه توسط واحد زیباسازی معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه خبرداد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۳ تبریز؛ داود طالب نژاد شهردار منطقه با اعلام اتمام رنگ آمیزی ۳ پل عابر پیاده در مسیر خیابان آزادی ، خبر از شروع رنگ آمیزی ۲ پل عابر پیاده موجود در کمربند میانی داد و گفت : تجدید رنگ آمیزی پل های عابر پیاده و سایر تأسیسات موجود در معابر و خیابان های سطح حوزه استحفاظی شهرداری منطقه به خاطر جلوگیری از فرسایش و پوسیدگی بر اثر آب و سایرخورنده ها و افزایش عمر مفید آنها و به جهت زیبایی افزایی منظر شهروندان با رنگ های مختلف اجرا می شود .
طالب نژاد از پل های عابر پیاده رنگ آمیزی شده ، به پل های عابر پیاده مقابل دانشگاه هنر اسلامی ، بیمارستان ارتش و بیمه تأمین اجتماعی در مسیر خیابان آزادی اشاره کرد .
شهردار منطقه افزود : مطابق برنامه ریزی های انجام گرفته ، ۳ هزار متر مربع از سطح دیوارهای مورد نیاز در حوزه استحفاظی منطقه طی دو ماه آینده توسط واحد زیباسازی منطقه نیز نقاشی خواهد شد . وی به اتمام نقاشی بر روی دیوار های کلیه مدارس سطح حوزه نیز اشاره نموده و تاکیدکرد : برای ارتقاء سطح فرهنگ شهرنشینی و آموزش شهروندی ، طرح و تصاویر مناسب و متناسب با روحیه دانش آموزان بر روی دیوار مدارس نقاشی شده است .
طالب نژاد به نقاشی روی ۸۰ عدد از کافوهای برق در سطح منطقه اشاره کرده و ادامه داد : برای آشنا نمودن هر چه بیشتر گردشگران و شهروندان با آثار فرهنگی ، تاریخی و مناظر طبیعی موجود در سطح شهر و استان ، واحد زیباسازی منطقه با اجرای نقاشی هایی از این اماکن بر روی کافو ها علاوه بر خلق مناظر زیبا ، خواسته است قدمی در ارتقاء سطح آگاهی حوزه گردشگری شهروندان بردارد .
وی رنگ آمیزی پایه تابلو های ترافیکی ، چراغ های راهنمایی و رانندگی و پایه تابلو اسامی کوی ها در مسیر خیابان آزادی را از کارهای دیگر واحد زیبا سازی منطقه بر شمرد.
زدودن دیوار نوشته ها و تبلیغات های کاغذی از روی بعضی از دیوارها و تیر های برق سطح منطقه ، بخش دیگری از فعالیت های این واحد می باشد که شهردار منطقه بدان اشاره کرده و افزود : دیوار نوشته ها و تبلیغات کاغذی غیر مجاز پدیده ای است که گاهأ توسط بعضی از شهروندان انجام می گیرد و واحد زیباسازی منطقه نیز با امحاء آنها محل مورد نظر را با رنگ آمیزی پوشانده و مناسب سازی می نماید.
طالب نژاد به مناسب سازی دیوار انتهای کوی مسکونی در آخر سلیمان خاطر نیز اشاره کرده و گفت : برای زدودن منظر نامناسب پشت این دیوار ، دیوار انتهایی این کوی تسطیع سطح و ارتفاع می گردد تا برای اجرای نقاشی دیواری و زیباسازی محوطه آماده شود .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز