اجرای نقاشی دیواری ۳۰۰۰ متر مربعی توسط شهرداری منطقه ۳ تبریز

شهردار منطقه ۳ تبریز از برنامه ریزی برای اجرای نقاشی دیواری با حجم ۳۰۰۰ متر مربعی طی دو ماه آینده بر روی دیوارهای سطح حوزه منطقه توسط واحد زیباسازی معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه خبرداد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۳ تبریز؛ داود طالب نژاد شهردار منطقه با اعلام اتمام رنگ آمیزی ۳ پل عابر پیاده در مسیر خیابان آزادی ، خبر از شروع رنگ آمیزی ۲ پل عابر پیاده موجود در کمربند میانی داد و گفت : تجدید رنگ آمیزی پل های عابر پیاده و سایر تأسیسات موجود در معابر و خیابان های سطح حوزه استحفاظی شهرداری منطقه به خاطر جلوگیری از فرسایش و پوسیدگی بر اثر آب و سایرخورنده ها و افزایش عمر مفید آنها و به جهت زیبایی افزایی منظر شهروندان با رنگ های مختلف اجرا می شود .
طالب نژاد از پل های عابر پیاده رنگ آمیزی شده ، به پل های عابر پیاده مقابل دانشگاه هنر اسلامی ، بیمارستان ارتش و بیمه تأمین اجتماعی در مسیر خیابان آزادی اشاره کرد .
شهردار منطقه افزود : مطابق برنامه ریزی های انجام گرفته ، ۳ هزار متر مربع از سطح دیوارهای مورد نیاز در حوزه استحفاظی منطقه طی دو ماه آینده توسط واحد زیباسازی منطقه نیز نقاشی خواهد شد . وی به اتمام نقاشی بر روی دیوار های کلیه مدارس سطح حوزه نیز اشاره نموده و تاکیدکرد : برای ارتقاء سطح فرهنگ شهرنشینی و آموزش شهروندی ، طرح و تصاویر مناسب و متناسب با روحیه دانش آموزان بر روی دیوار مدارس نقاشی شده است .
طالب نژاد به نقاشی روی ۸۰ عدد از کافوهای برق در سطح منطقه اشاره کرده و ادامه داد : برای آشنا نمودن هر چه بیشتر گردشگران و شهروندان با آثار فرهنگی ، تاریخی و مناظر طبیعی موجود در سطح شهر و استان ، واحد زیباسازی منطقه با اجرای نقاشی هایی از این اماکن بر روی کافو ها علاوه بر خلق مناظر زیبا ، خواسته است قدمی در ارتقاء سطح آگاهی حوزه گردشگری شهروندان بردارد .
وی رنگ آمیزی پایه تابلو های ترافیکی ، چراغ های راهنمایی و رانندگی و پایه تابلو اسامی کوی ها در مسیر خیابان آزادی را از کارهای دیگر واحد زیبا سازی منطقه بر شمرد.
زدودن دیوار نوشته ها و تبلیغات های کاغذی از روی بعضی از دیوارها و تیر های برق سطح منطقه ، بخش دیگری از فعالیت های این واحد می باشد که شهردار منطقه بدان اشاره کرده و افزود : دیوار نوشته ها و تبلیغات کاغذی غیر مجاز پدیده ای است که گاهأ توسط بعضی از شهروندان انجام می گیرد و واحد زیباسازی منطقه نیز با امحاء آنها محل مورد نظر را با رنگ آمیزی پوشانده و مناسب سازی می نماید.
طالب نژاد به مناسب سازی دیوار انتهای کوی مسکونی در آخر سلیمان خاطر نیز اشاره کرده و گفت : برای زدودن منظر نامناسب پشت این دیوار ، دیوار انتهایی این کوی تسطیع سطح و ارتفاع می گردد تا برای اجرای نقاشی دیواری و زیباسازی محوطه آماده شود .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از