روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 309
  • 807
  • 1,127,796
اجرای پروژه‌های زیرساختی، اولویت شهرداری است پاک دستی، اصلی ترین ملاک در انتصاب مدیران

به گزارش شهریار، رسول موسایی در آیین معارفه شهردار جدید منطقه ۳ تبریز گفت: خوشا بحال مسئولانی که به عملکرد خود نمره قبولی می دهند و می دانند که مردم و خداوند از عملکرد آن ها راضی هستند.
وی با اشاره به ظرفیت های بسیار خوب شهرداری منطقه ۳ تبریز گفت: این منطقه در ارائه خدمات به مردم، اهتمام و تلاش خوبی داشته اند که نتیجه آن رضایتمندی بسیار خوب مردم از این شهرداری است.
وی با اشاره به مشکلات مالی اکثر شهرداری کلانشهرهای کشور و پرداخت حقوق کارکنان و تامین هزینه های جاری با اخذ تسهیلات بانکی عنوان کرد: خوشبختانه شهرداری کلانشهر تبریز از جمله معدود شهرداری های کشور است که بدون دریافت یک ریل تسهیلات بانکی، علاوه بر پرداخت بموقع حقوق کارکنان، اجرای پروژه های نیمه تمام شهری را به سرعت ادامه می دهد.
قائم مقام شهردار کلانشهر تبریز در ادامه سخنان خود با بیان اینکه، شهرداری کلانشهر تبریز قصدی برای اجرای چند پروژه ویترینی وبزرگنمایی آن برای مردم ندارد عنوان کرد: اجرای پروژه های زیرساختی و مهم، اصلی ترین اولویت تیم مدیریتی جدید شهرداری تبریز است.
موسایی با تاکید بر لزوم شفافیت در ارائه خدمات به مردم در بخش های مختلف شهرداری تبریز تصریح کرد: اصلی ترین ملاک ما در انتخاب مدیران، پاک دستی است و مبارزه با فساد را در اولویت برنامه های اصلی خود قرار داده ایم.
بر اساس گفته وی، شنیدن صدای مردم و تلاش برای رفع مشکلات آنان، اصلی‌ترین وظیفه مدیران شهرداری کلانشهر تبریز است.
بر اساس این گزارش، داوود طالب نژاد به عنوان شهردار جدید منطقه ۳ تبریز، معارفه و از زحمات و تلاش های موحدنیا، شهردار سابق این منطقه قدردانی شد.

تغییرات مدیریتی
باعث پویایی مجموعه می‌شود
قائم مقام شهردار تبریز با بیان اینکه عملکرد شهرداری منطقه ۵، عالی است گفت: خوشبختانه در کنار عملکرد خوب این شهرداری، مردم نیز رضایتمندی بسیار خوبی دارند.
به گزارش شهریار، رسول موسایی در آیین معارفه شهردار جدید منطقه ۵ تبریز با قدردانی از خدمات و تلاش های یعقوب هوشیار با بیان اینکه شهرداری منطقه ۵ از جمله شهرداری های با ظرفیت تبریز برای اجرای پروژه های عمرانی است عنوان کرد: با توجه به رشد و توسعه کلانشهر تبریز که عمده آن در حوزه استحفاظی منطقه پنج واقع شده در سالهای اخیر شاهد اجرای پروژه های مهمی توسط این منطقه بوده ایم .
وی در ادامه افزود : باید موفقیت های کسب شده توسط منطقه پنج در سالهای اخیر با همراهی مدیران و پرسنل منطقه با شهردار جدید تداوم یابد.
وی با بیان اینکه تغییرات مدیریتی، طبیعی است و باعث پویایی هر مجموعه می شود اظهار کرد: امیدوارم مهندس هوشیار در هر جایگاهی باشند موفق بوده و همکاری و همراهی همکاران و پرسنل خدوم شهرداری منطقه ۵ تبریز با نساج؛ شهردار جدید این منطقه استمرار یابد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز