روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 437
  • 532
  • 998,377
اجرای پروژه های سرمایه گذاری، اشتغال جوانان را فراهم می آورد

شهردار منطقه دو تبریز اجرای پروژه های سرمایه گذاری در شهر تبریز را مهمترین عامل ایجاد اشتغال برای جوانان دانست.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، مهندس باقر خوشنواز شهردار منطقه که در جمع تنی چند از اعضای شورای شهر، مدیران سرمایه گذاری و معاونین و مدیران شهری این منطقه سخن می گفت، با عنوان این مطلب که اجرای پروژه های سرمایه گذاری موجب اشتغال جوانان می شود اظهار داشت: تلاش شورای شهر و همکاری آنان با مناطق موجب قوت قلب خادمین شهرداری و تقویت انگیزه برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال برای جوانان می شود.
مهندس خوشنواز در ادامه سخنان خود ضمن اشاره به کسب مقام برتر این منطقه در حوزه های مختلف اعم از مالی، فنی و عمرانی خدمات شهری و… در خصوص پروژه های مشارکتی در حال اجرا گفت: این شهرداری در حال احداث چندین مجتمع تجاری خدماتی از قبیل خلیج و آسمان، افلاک نما و پروما، مجتمع تجاری و پارکینگ امام رضا و… می باشد و با بهره برداری از مراکز خرید الماس و جواهر، زمینه اشتغال برای چندین نفر را فراهم آورده است.
شهردار منطقه دو در ادامه سخنان خود درباره پروژه های عمرانی این منطقه نیز توضیحاتی ارائه کرد.
وی از به اتمام رسیدن عملیات تعریض ورودی شهرک زعفرانیه خبر داد و گفت: این پروژه رفع ترافیک شهری در ۳۰۰ متر طول و به عرض ۲۴ متر به اتمام رسیده و آماده بهره برداری شده است.
مهندس خوشنواز همچنین در تشریح پروژه دیگر این منطقه که به صورت شبانه روزی در حال اجراست گفت: با اتمام پروژه رمپ شمال شرقی طرح شبدری افلاک نما در ۲۵۰ متر طول و در ۲۰ متر عرض، موجبات تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه عمومی از مسیر افلاک نما به طرف کمربندی میانی و ابتدای شهرک زعفرانیه فراهم می آید.
گفتنی است: در خاتمه جلسه سرمایه گذاری، مدیران شهری ضمن استفاده از نقطه نظرات اعضای شورای شهر، در خصوص پروژه های مشارکتی بحث و تبادل نظر کردند.
شهردار منطقه دو در خاتمه این جلسه از حمایت شورای شهر و مدیران شهری برای نیل به اهداف شهرداری، قدردانی کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز