روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 520
  • 814
  • 1,336,256
اجرای پروژه پارک ماشین در لندن

پروژه پارک ماشین منطقه پکهام در شهر لندن، با کمترین هزینه و با ساختاری جدید درحال اجراست.
اجرای پروژه پارک ماشین در لندن بگفته معمار این مکان، برای نمود هرچه بهتر این معماری، پهنای وسیع ۳/۵ متری، تمام عرض پارک ماشین را در بر می گیرد.
در ابتدا و انتهای این پارک پایه های فولادی استفاده شده است و دو راه پله در هر دو طرف حیاط، در قسمت شمالی قرار دارد. موقعیت نرده ای در نیمه فرود، منظره‌های غیرمنتظره‌ای از لندن را بوجود آورده است.
کف پل از کف پوش چوبی سخت ساخته شده و به سفارش کار فرما، در سه قسمت از طرح، نیمکت‌ها و صندلی‌های خورشیدی برنامه ریزی شده است.
ترمینال های چوبی در سطح بالایی، زاویه دار می شوند تا مناظر طبیعی برای آرامش فراهم کنند. همچنین از آثار هنری و فعالیت‌هایی، بر روی سقف پارک استفاده می شود. جعبه‌های چوبی دارای قاب رنگی برنگ آبی تیره، در زیر فولادها قرار گرفته است.
این کیوسک های پررنگ در این فضا بسیار مورد نیاز و پر اهمیت برای کارکنان پارک است، چرا که به عنوان یک نقطه اطلاع رسانی، بلیط فروشی و مغازه خدمات فعالیت دارد. همچنین به عنوان یک مرکز برای برنامه‌های آموزشی نیز عمل خواهد کرد.
این ساختار جدید با بودجه بسیار کم شروع به فعالیت کرد، به طوری که شرکت سازنده پارک “بولد تندنسی” با هزینه خود، مدیریت پروژه را دست گرفته و با تامین کنندگان محلی و پیمانکاران کار می کرد و این کار را از ابتدا تا انتها به طور کامل در منطقه “پکهام” لندن انجام شد.
این دومین کمیسیون کوک فاوست برای بولد تندنسی است. پروژه قبلی خود، “کنسرنت وال”، یک صفحه نمایش ایجاد شده توسط تخته سه لا است که جلوه‌ای صوتی و تصویری برای اجرای زنده موسیقی ارائه می دهد.
بگفته مدیر شرکت کوک فاوست: “ما بسیار خوشحالیم که با طرح دیگر که به تجربه پارک ماشین و هنر موجود در آن ختم می‌شود، به شرکت بولد تندنسی بازگردیم.”
پروژه پارک ماشین منطقه پکهام در شهر لندن به سفارش شرکت بولد تندنسی توسط فرانسیس فاوست از شرکت معماری کوک فاوست در سال ۲۰۱۷ میلادی طراحی شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز