روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 63
  • 899
  • 1,048,480
اجرای پروژه پله گذاری کوچه های شیبدار منطقه ۱ تبریز در محلات کم‌برخوردار

بر اساس این گزارش قربانیان بیان داشت: به دلیل واقع شدن منازل و تراکم در محلات حاشیه نشین و تو در تو بودن کوچه ها و شیبدار بودن آنها که باعث عدم ارائه دقیق و صحیح خدمات به شهروندان می گردد و به لحاظ سخت افزاری مشکلات محسوس و عدیده ای را به وجود می آورد از جمله امور درمانی، انتقال بیمار، خدمات ایمنی وآتش نشانی، تنظیف محلات و…، لذا نیاز به فراهم ساختن شرایط سهل و آسانی می باشد که شهروندان بتوانند به راحتی در این کوچه ها تردد نمایند و خدمات اشاره شده به سرعت ارائه گردد و این همان اجرای پروژه‌های مهم و زیربنایی از جمله پله گذاری در نقاط هدف مناطق کم برخوردار است.
شهردار منطقه یک گفت: خوشبختانه در شش ماهه اول سال منطقه یک با اجرای به موقع و سریع پروژه‌های پله گذاری در مناطق حاشیه‌نشین توانسته نقش مهمی را در برداشتن سد مشکلات پیش روی شهروندان این مناطق ایفا نمایند و طبق برنامه‌ریزی های به عمل آمده چندین کوچه در محلات سیلاب ملازینال ، سیلاب قوشخانه ، ایده لو، عباسی ،احمد آباد و… اجرا گردید.
وی گفت: برای شش ماهه دوم نیز برنامه‌ریزیهای کاملی بعمل آمده تا این مهم همچنان در قطار پروژه ها با سرعت حرکت نموده و اجرا گردد و هم اکنون معاونت فنی و عمرانی منطقه در حال انجام پله گذاری در کوچه های واقع در ملازینال می باشد و کوچه بزاز در این طرح قرار گرفته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز