روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 119
  • 749
  • 1,336,604
اجرای پروژه پیاده رو سازی مسیر چایکنار

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱ کلانشهر تبریز ، نصرا.. پور معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک از اجرای پروژه پیاده رو سازی مسیر چایکنار در ضلع شمالی و جنوبیخبر داد.
بر اساس این گزارش نصرا.. پور ضمن اعلام این خبر افزود: عملیات اجرای بهسازی و زیرسازی پیاده روهای مسیر چایکنار ضلع شمالی و جنوبی جهت اصلاح و مرمت جوب و اجرای کانال به طول یک کیلومتر در ضلع شمالی با کف سازی و زیرسازی اساسی توسط این معاونت در دستور کار قرارگرفته و هم اکنون در حال اجرا می باشیم.
معاون فنی و عمرانی منطقه یک گفت : این پروژه ۲/۵ کیلومتر و عرض تقریبی آن ۴/۵ متر همراه با ایجاد فضای سبز به عرض تقریبی ۵ متر بوده و جهت بهسازی مسیر برای افراد کم توان ، جانبازان عزیز و معلولین اقدامات زیر بنائی وسیعی انجام خواهد پذیرفت.
وی اعلام داشت: هم اکنون اکیپ های این معاونت در مسیر چایکنار ضلع شمالی در حال اجرای عملیات بهسازی می باشند که با اتمام آن در ضلع جنوبی نیز اقدامات خود را تداوم خواهند بخشید.
هم چنین نصرا.. پور معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک از اجرای پروژه کانال سرپوشیده عباسی در سطح این منطقه خبر داد.
بر اساس این گزارش نصرا.. پور اعلام داشت: با توجه به ایجاد مشکلات عدیده در هنگام بارندگی که باعث انباشت آب و سرریز شدن آن به ساختمانها و سطح خیابان عباسی می گردید، پس از بررسی مورد از سوی کارشناسان و متخصصین این معاونت، برای مهار این آبها و هدایت آنها ، پروژه احداث کانال سرپوشیده عباسی منصوب و اقدام گردید.
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک اشاره نمود : این پروژه به طول ۳۵۰ متر با عرض یک متر با دال ترافیکی سرپوشیده و جهت افزایش عرض مسیر ترافیکی از ایستگاه علی آباد تا چهارراه عباسی انجام می یابد.
نصرا.. پور اظهار نمود: با اجرای این پروژه مهم ، دیگر شاهد خسارات ناشی از سرریز شدن آب و ورود به ساختمانها و خانه های واقع در مسیر نخواهیم گشت و آبهای جاری از مسیر شمالی شهر به این کانال هدایت و مسیر خود را طی و قابل کنترل خواهد بود .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز