روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 2
  • 621
  • 420
  • 1,436,077
اجرای گسترده طرح آموزش خدمات ایمنی آتش نشانی در تبریز

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر تبریز گفت: از آموزش چهره به چهره شهروندان در جشنواره تابستانی پارک بزرگ تبریز توسط معاونت آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تبریز خبر داد.
به گزارش شهریار، آتش پاد داود طالب نژاد با اعلام این خبر افزود: جشنواره تابستانی که به همت شهرداری منطقه ۴ و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در پارک بزرگ تبریز برگزار شد، فرصت مناسبی در راستای آموزش های مقدماتی و چهره به چهره آتش نشانی برای شهروندان را فراهم ساخت.
وی به استقبال پرشور شهروندان به این اقدام سازمان آتش نشانی اشاره کرد و گفت: در سال های گذشته شاهد همراهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تبریز در بخش هایی از جشنواره های تابستانی بودیم که در آن نحوه کار باکپسول های اطفاء حریق، شماره تلفن های ضروری امدادی و سایر موارد مرتبط با اطفاء حریق به شهروندان آموزش داده شد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر تبریز با بیان اینکه این سازمان در صدد زمینه سازی برای آموزش شهروندان در مقام یک آتش نشان است، اظهار داشت: ما بر این باوریم که اگر شهروندان بتوانند موارد ایمنی را به نحو احسن بیاموزند و آن را در زندگی روزمره رعایت کنند، میزان سوانح و خسارات کاهش خواهد یافت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز