اجرای گسترده طرح آموزش خدمات ایمنی آتش نشانی در تبریز

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر تبریز گفت: از آموزش چهره به چهره شهروندان در جشنواره تابستانی پارک بزرگ تبریز توسط معاونت آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تبریز خبر داد.
به گزارش شهریار، آتش پاد داود طالب نژاد با اعلام این خبر افزود: جشنواره تابستانی که به همت شهرداری منطقه ۴ و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در پارک بزرگ تبریز برگزار شد، فرصت مناسبی در راستای آموزش های مقدماتی و چهره به چهره آتش نشانی برای شهروندان را فراهم ساخت.
وی به استقبال پرشور شهروندان به این اقدام سازمان آتش نشانی اشاره کرد و گفت: در سال های گذشته شاهد همراهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تبریز در بخش هایی از جشنواره های تابستانی بودیم که در آن نحوه کار باکپسول های اطفاء حریق، شماره تلفن های ضروری امدادی و سایر موارد مرتبط با اطفاء حریق به شهروندان آموزش داده شد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر تبریز با بیان اینکه این سازمان در صدد زمینه سازی برای آموزش شهروندان در مقام یک آتش نشان است، اظهار داشت: ما بر این باوریم که اگر شهروندان بتوانند موارد ایمنی را به نحو احسن بیاموزند و آن را در زندگی روزمره رعایت کنند، میزان سوانح و خسارات کاهش خواهد یافت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از