روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
اجرای ۶۶ پروژه عمرانی و خدماتی در روستاهای مختلف اهر

معاون فرماندار شهرستان اهر در جلسه مشترک دهیاران شهرستان اهر، گفت: ۶۶ پروژه عمرانی و خدماتی با ۱۳ میلیارد ریال در روستاهای مختلف شهرستان اهر در حال اجراست.
مدد سمندری افزود: علیرغم صعب العبور و دور بودن روستاها و منابع مالی محدود این تعداد پروژه ها در روستاهای منطقه در حال اجراست.
راه ۵۴ روستای شهرستان اهر آسفالت ریزی شد.بخشدار بخش مرکزی شهرستان اهر نیز در این جلسه گفت: راه ۵۴ روستای شهرستان اهر آسفالت ریزی شد.
احمد نیک نفس ابراز داشت: امسال راه ۵۴ روستای شهرستان اهر از محل اختصاص قیر رایگان با همکاری دهیاری‌ها و اداره راه و شهرسازی، آسفالت ریزی می شود.
وی همچنین افزود: همچنین امسال معابر عمومی داخل ۲۵ روستای شهرستان اهر از محل قیر رایگان با همکاری دهیاری‌ها و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آسفالت ریزی می شود.
این شهرستان از سمت شمال با شهرستان‌های هوراند و کلیبر، از سمت شرق با استان اردبیل، از سمت غرب با شهرستان ورزقان و از سمت جنوب با شهرستان هریس هم‌مرز است.
طبق آخرین تقسیمات کشوری شهرستان اهر دارای دو بخش به نام‌های مرکزی و فندقلو، دو نقطه شهری به نام‌های اهر و هوراند و ۳۴۴ آبادی می‌باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز