روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 2
  • بازدید امروز: 404
  • بازدید دیروز: 753
  • کل بازدید ها: 530,248
اجرای ۶۶ پروژه عمرانی و خدماتی در روستاهای مختلف اهر

معاون فرماندار شهرستان اهر در جلسه مشترک دهیاران شهرستان اهر، گفت: ۶۶ پروژه عمرانی و خدماتی با ۱۳ میلیارد ریال در روستاهای مختلف شهرستان اهر در حال اجراست.
مدد سمندری افزود: علیرغم صعب العبور و دور بودن روستاها و منابع مالی محدود این تعداد پروژه ها در روستاهای منطقه در حال اجراست.
راه ۵۴ روستای شهرستان اهر آسفالت ریزی شد.بخشدار بخش مرکزی شهرستان اهر نیز در این جلسه گفت: راه ۵۴ روستای شهرستان اهر آسفالت ریزی شد.
احمد نیک نفس ابراز داشت: امسال راه ۵۴ روستای شهرستان اهر از محل اختصاص قیر رایگان با همکاری دهیاری‌ها و اداره راه و شهرسازی، آسفالت ریزی می شود.
وی همچنین افزود: همچنین امسال معابر عمومی داخل ۲۵ روستای شهرستان اهر از محل قیر رایگان با همکاری دهیاری‌ها و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آسفالت ریزی می شود.
این شهرستان از سمت شمال با شهرستان‌های هوراند و کلیبر، از سمت شرق با استان اردبیل، از سمت غرب با شهرستان ورزقان و از سمت جنوب با شهرستان هریس هم‌مرز است.
طبق آخرین تقسیمات کشوری شهرستان اهر دارای دو بخش به نام‌های مرکزی و فندقلو، دو نقطه شهری به نام‌های اهر و هوراند و ۳۴۴ آبادی می‌باشد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز