روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 123
  • 753
  • 1,437,025
اجرای ۲ پروژه اساسی در سال ۹۸

شهردار تبریز از بررسی نحوه اجرای دو پروژه اساسی ترافیکی-عمرانی سال ۹۸ در کمیته فنی خبر داد و گفت: اتصال غیر همسطح بلوار شهید باکری به باند شمالی خیابان دروازه تهران در راستای تکمیل پروژه “پل کابلی” و مسیر اتصالی یوسف آباد به اتوبان پاسداران از جمله پروژه های اساسی شهرداری تبریز در سال آینده است.
به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر در جلسه کمیته فنی شهرداری تبریز با تاکید بر بررسی های همه جانبه پروژه های عمرانی شهرداری گفت: سیاست های اجرایی بر اساس کاهش هزینه هاست و ریالی برای هزینه تراشی های اضافی قائل نیستیم.
وی اظهار داشت: طرح نهایی و مهندسی شده این دو پروژه پس از اخذ مجوز از شورای شهر تبریز و تعیین بودجه اجرایی از بودجه سال ۹۸، سال آینده اجرا خواهد شد.
شهین باهر متذکر شد: حل معضل ترافیکی حاشیه بلوار شهید باکری نیازمند اجرای پروژه های عمرانی رمپ و لوپ فاز دو “پل کابلی” است.
شهردار تبریز همچنین با تاکید بر ضرورت اجرای پروژه های زیرساختی، افزود: پل کابلی برای رفع معضل ترافیکی مسیر دسترسی ضلع جنوبی شهر تبریز احداث شده ولی با عدم اجرای فاز دوم این پل در سال های گذشته، عملا بخش عظیمی از معضل ترافیکی مسیر همچنان پا برجاست.
شهین باهر در ادامه تصریح کرد: اجرای پروژه مسیر اتصالی یوسف آباد به اتوبان پاسداران نیز نیازمند اجرای روند تملک زمین های مجاور است که برای تحقق آن تمهیداتی اندیشیده شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز