روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 547
  • 899
  • 1,048,964
اجرای ۲ پروژه در مناطق حاشیه نشین و کم برخوردار

شهردار منطقه یک از اجرای دو پروژه جدید در مناطق حاشیه نشین و کم‌برخوردار خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه یک، محمدرضا قربانیان با اشاره به برنامه ها و اهداف شهرداری منطقه یک مبنی بر ارائه خدمات گسترده و ویژه به مناطق محروم و حاشیه نشین سطح این حوزه بیان داشت: منطقه یک در تمامی زمینه ها به صورت کارشناسی شده حرکت کرده و در حوزه عمرانی، خدماتی و فرهنگی پیشتازی قابل توجهی را شاهدیم و این به واسطه عزم راسخ و تلاشهای بی وقفه همکاران برای رفع مشکلات در مناطق کم برخوردار است که یکی از مهمترین دستور کارهای منطقه است. اجرای پله گذاری در نقاط هدف یکی از مهمترین حرکتهای سریع و اثرگذار بوده که هم اکنون در چند کوچه از جمله محلات ملازینال، کوچه بزاز اجرا می شود و قبل از فصل سرما و بارش به اتمام خواهد رسید.
شهردار منطقه یک افزود: اجرای عملیات دیوار سنگی در کوی شهدا و احداث جوب در کوی ورزقانی کوچه حسن و همچنین آسفالت کوچه حاج فخرا در خیابان عباسی و چند مسیر دیگر همچنان تداوم دارد و با آغاز طرح جدید پله گذاری و آسفالت ریزی در مناطق کم‌برخوردار، حرکت عمرانی و خدماتی منطقه سرعت قابل توجهی یافته است .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز