روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 160
  • بازدید دیروز: 618
  • کل بازدید ها: 488,985
اجرای ۶۰ میلیارد تومان پروژه برای تبریز ۲۰۱۸

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: در سال جاری ، ۶۰ میلیارد تومان پروژه تعریف شده و درمرحله اجرا می باشد که بخشی از این پروژه ها اهداف تبریز ۲۰۱۸ را محقق خواهد کرد.
عادل کاظمی در نشست تخصصی مدیریت مصرف که در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز برگزار شد، با بیان مطلب فوق اظهار کرد: مناطق هدف گردشگری در رویداد ۲۰۱۸ هدفگذاری شده اند و تا کنون در این راستا تجهیزات بازار بزرگ تبریز ساماندهی شده و شبکه زمینی بازار صادقیه به شبکه کابلی تبدیل شده اند.
وی اقزود: ظرف یک ماه و نیم آینده بخش مهمی از اصلاح انشعابات این اثر مهم گردشگری در بازار صادقیه به پایان می رسد.
وی گفت: در بحث تبریز ۲۰۱۸، توجه به مبلمان شهری یکی از نکات مهم است که نیاز به همکاری و تعامل با ارگان هایی همچون شهرداری، استانداری و میراث فرهنگی دارد و ظرف ماه های آینده نشست هایی در این خصوص برگزار خواهد شد.
کاظمی همچنین با اشاره به تعیین شرکت توزیع نیروی برق تبریز به عنوان یکی از سه شرکت توزیع در گسترش اتوماسیون شبکه، تأکید کرد: هوشمندسازی شبکه برق مدت زمان حل مشکلات تجهیزات شبکه و خاموشی را کم می کند و متخصصان ما می توانند از مرکز دیسپاچینگ توزیع، اقدام به رفع مشکلات کنند.
وی ادامه داد: با اتوماسیون شبکه سرعت عمل بالا می رود، هزینه ها کاهش می یابند، خطایابی دقیق تر اتفاق می افتد و به تبع آن مدت زمان خاموشی کم می شود چرا که با مانیتورینگ تجهیزات فرامین لازم مربوط به قطع، وصل و خطایابی در کمترین زمان صورت می گیرد و پایلوت بودن تبریز کمک می کند که در این راه قدم های سریع تری برداریم.
کاظمی گفت: در حال حاضر ۳۰۰ نقطه شبکه هوشمندسازی شده اند و با تثبیت پروژه پایلوت، گسترش اتوماسیون شبکه را سرعت بیشتری خواهد بخشید.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در نشست تخصصی مدیریت مصرف نمایشگاه کتاب تبریز با اشاره سیاست هیئت وزیران به مصارف انرژی خورشیدی خاطرنشان کرد: دولت از سرمایه گذاران در زمینه ایجاد پنل های خورشیدی حمایت می کند و انرژی تولیدی آن ها را ۱۰ برابر قیمت تعرفه خریداری می کند و ما نیز در همین راستا مشتاق به تولید انرژی های پاک هستیم .
وی در پایان خبر داد: ماه آینده یکی از همین پنل های خورشیدی اداری در مجموعه شرکت توزیع به بهره برداری خواهد رسید و اصحاب رسانه دعوت می کنم تا با حضور در این مراسم، اطلاع رسانی های لازم در این زمینه را به عموم مردم انجام دهند.
گفتنی است نشست تخصصی مدیریت مصرف در قالب برنامه های فرهنگی هنری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز و نهمین نمایشگاه مطبوعات آذربایجان شرقی با حضور اصحاب رسانه و بازدیدکنندگان نمایشگاه برگزار شد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز