روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 2
  • 130
  • 700
  • 1,332,070
احترام به حقوق اقلیت‌های دینی در ایران به مراتب بیشتر از آمریکاست

نماینده مسیحیان آشوری در مجلس در واکنش به ادعای وزیرخارجه آمریکا گفت: احترام به حقوق اقلیت‌های دینی در ایران به مراتب بیشتر از آمریکاست.
یوناتن بت‌کلیا در واکنش به ادعای وزیر خارجه آمریکا مبنی بر عدم وجود آزادی‌های اقلیت‌های دینی در ایران گفت: این ادعا، به هیچ عنوان واقعیت ندارد چرا که اقلیت‌های دینی در ایران از تمام آزادی‌های لازم برخوردار هستند.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احترام به حقوق اقلیت‌های دینی در ایران به مراتب بیشتر از آمریکاست گفت: ما بارها گفته‌ایم که غربی‌ها باید در رعایت حقوق‌ اقلیت‌های دینی و مذهبی از ایران الگو بگیرند و بدانند که امروز مسیحیان و دیگر گروه‌های دینی که در اقلیت هستند می‌توانند به راحتی آئین‌‌های دینی خود را به اجر در بیاورند و هیچ نگرانی و محدودیتی علیه آنها وجود ندارد.
نماینده مسیحیان آشوری در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما به عنوان مسیحیانی که در ایران زندگی می‌کنیم نه تنها هیچ محدودیتی نداریم بلکه همواره از سوی مردم و دولت ایران مورد احترام بوده ایم و دولت ایران به هیچ فردی حق تعرض به ارزش‌های ما را نداده است در حالی که ما می‌بینم در برخی کشورهای غربی، رهبران اقلیت‌های دینی توسط تندروها مورد تعرض قرار می‌گیرند و کسی مدافع حقوق آنها نیست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز