روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 242
  • 351
  • 1,279,775
احتمال افت فشار گاز در آذربایجان شرقی

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌شرقی گفت: پیش‎بینی برای اوج مصرف در بدترین شرایط آب و هوایی و سرما ۳۵ میلیون مترمکعب در روز بود که این رقم در روزهای اخیر به ۳۹ میلیون مترمکعب رسیده است.
ولی‌اله دینی در حاشیه جلسه بحران این شرکت اظهار کرد: پیش‌بینی برای اوج مصرف در بدترین شرایط آب و هوایی و سرما ۳۵ میلیون متر مکعب در روز بود متاسفانه این رقم در روزهای اخیر به ۳۹ میلیون متر مکعب رسیده است.
وی افزود: با توجه به افزایش بیش از حد مصرف گاز در روزهای اخیر درصورتی‌که مردم برای ۲۰ روز آینده صرفه جویی نکنند با افت فشار گاز مواجه خواهیم شد. صرفه‌جویی به معنای ریاضت نیست همین که مردم وسایل گرمایشی اتاق‌های بلااستفاده را خاموش کنند و دمای رفاه بین ۱۸ الی ۲۱ درجه را رعایت نمایند به مصرف بهینه جامه عمل می‌پوشانند.
دینی با اشاره به وجود بیش از یک میلیون ۵۰۰ هزار مشترک در استان افزود: مردم ارقام کنتورهای گاز را کنترل نمایند اگر در این ۲۰ روز بتوانند در هر روز دو مترمکعب گاز صرفه جویی نمایند ۳ میلیون متر مکعب در روز صرفه جویی خواهد شد و جلوی افت فشار گرفته می‌شود.
وی در خاتمه به منظور پرهیز از افت فشار و قطع گاز ، مشارکت و همراهی مردم را خواستار شد و تصریح کرد: مردم ضمن مدیریت مصرف نسبت به رعایت نکات و اصول ایمنی اقدام نمایند تا ان‌شاءالله زمستان امسال را بدون حوادث سپری نمائیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز