روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 9
  • 1,001
  • 1,356,348
احداث اولین پارک ماجراجویی در تبریز

مدیر اجرایی پارک ماجراجویی ایپک پالاس گفت: اولین پارک ماجراجویی استان در شش فاز مختلف با محوریت تفریحات پر هیجان و حرکتی بزودی به بهره برداری می رسد.
مجید پاکباز با بیان اینکه به برای اجرای پروژه ای عظیم صورت قرارداد مشارکتی با مجموعه شهرداری تبریز، زمینی به مساحت هشت هزار متر مربع را در منطقه شهرک اندیشه تحویل گرفتیم که در قسمتی از آن مجموعه تجاری تفریحی ایپک پالاس احداث شده ایت، گفت: این زمین به احداث پارک هیجان و ماجراجویی که زیر مجموعه از ایپک پالاس خواهد بود اختصاص یافت‌.
وی با اشاره به اینکه پارک ماجراجویی یک زمین بازی پر هیجان با امکانات تفریحی بسیار خواهد بود، ادامه داد: تمام تجهزیات، لوازم و وسایل در نظر گرفته شده برای این پارک ساخت ایران با استاندارد جهانی و توسط مهندسان این امر طراحی شده است.
وی با تاکید بر اینکه این زمین این امکان را دارد که برای تمرین و اجرای مسابقات کشوری آماده شود، افزود: پارک ماجراجویی با چنین مساحت تفریحی در تبریز نداریم که امکان برگزاری مسابقات را نیز داشته باشد.
مدیر اجرایی پروژه پارک ماجراجویی ایپک پلاس با بیان اینکه طراحی این زمین تا حدودی به پایان رسیده است، اذعان داشت: آغاز خاک برداری این پروژه عظیم و منحصر به فرد بزودی اغاز خواهد شد.
وی اظهار کرد: این مجموعه در ۶ فاز اجرایی خواهد شد و فاز اول آن اماده سازی زمین پینت بال است که تلاش خواهیم کرد تا اواخر خرداد ماه به پایان برسانیم و افتتاح شود.
وی فاز دوم این پروژه را صخره نوردی دانست و گفت: سکوی مذکور با کمک هیئت کوه نوردی آذربایجان شرقی طراحی شده است و به صورت سه در وجهی در زمینه سرعت، سختی مسیر و تمرینی با استاندارهای لازم برای دیوار احدلث خواهد شد.
پاکباز بیان کرد: سومین فاز اجرایی این پروژه، کارتینگ (زمین ماشین های مسابقه ای) در این مجموعه خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه ساخت ترامبولین ویژه کودکان بالای هشت سال و بزرگسالان نیز از دیگر فازهای این پروژه خواهد بود، گفت: با توجه ارخ ملی که به خاک کشورمان داریم، تصمیم گرفتیم بخشی از این مجموعه را به احداث ماشین آلات کوچک مناسب کودکان که بتوانند کارهای عمرانی را مشابه بیل مکانیکی انجام دهند اختصاص دهیم که برای کودکان می تواند بسیار هیجان آور باشد./نصر

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز