روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 133
  • 761
  • 1,434,530
احداث بوستان های بزرگ در سطح منطقه ۷

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۷ تبریز مهندس فرخی شهردار با اعلام این خبر گفت: به منظور ایجاد فضایی مناسب برای اهالی کوی لاله ، عملیات ساماندهی و بهسازی پارک محله ای واقع در این محل شروع شده که در این عملیات نسبت به رفع مشکلات مربوط به سیستم روشنایی ، معبر ها، مبلمان شهری ، فضای سبز ، وسایل ورزشی و … اقدام می شود.
وی افزود: این طرح در حال حاضر با همکاری معاونت فنی و عمرانی و خدمات شهری منطقه با سرعت تمام در حال اجراست.
شهردار منطقه با اشاره به گسترش نیازهای مردم در زمینه استفاده از بوستان‌های منطقه افزود: احداث بوستان های بزرگ در سطح منطقه که پاسخگوی نیازهای شهروندان منطقه باشد از نیازهای ضروری این منطقه است .
علی فرخی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت : در کوی جهان نیرو به دلیل نداشتن آبروهای مناسب شاهد ایجاد وضعیت نامناسبی بودیم که به منظور مرتفع شدن این مشکل ، عملیات جدول گذاری و آّبرو سازی توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه شروع شده است.
وی افزود: طول این کوی ۴۰۰ متر می باشد که بعداز اتمام عملیات پی کنی ، عملیات جدول گذاری با استفاده از جدول دوبل کم عرض شروع شده است.
فرخی تصریح کرد: طی دو سال اخیر این شهرداری توانسته نسبت به ساماندهی محلاتی از سطح منطقه که سال ها مشکلات آنان بدون پاسخ مانده بود اقدام نماید.
گفتنی است طی برنامه زمان بندی شده طرح ساماندهی محلات حوزه شهرداری منطقه ۷ تبریز تعطیلی نداشته و همچنان تداوم دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز