روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 2
  • 54
  • 969
  • 1,384,330
احداث زمین بازی کودکان در محوطه آسایشگاه فیاض بخش

پیرو بازدید شهردار منطقه ۸ از مجتمع بهزیستی فیاض بخش (محل نگهداری معلولین جسمی، ذهنی) و دستور شهردار منطقه ۸ مبنی بر احداث زمین بازی برای کودکان، عملیات اجرائی این زمین بازی درمحوطه این آسایشگاه آغاز شد
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۸،این زمین بازی توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۸ در حال اجرا میباشد که بعد از تکمیل در اختیار کودکان معلول این مجموعه قرار خواهد گرفت.
شهردار منطقه ۸ تبریز در مورد احداث زمین بازی فیاض بخش گفت: در هر جامعه گروه هایی هستند که نیاز به حمایت های بیشتری دارند واین یک وظیفه اخلاقی، انسانی و دینی است که به افراد نیازمند و کم توان توجه شود
تیزپاز افزود : ما نیز بر طبق این وظیفه در این مرکز حاضر شده و مشکلات و نواقصات مجموعه را از نزدیک ملاحظه فرمودیم و طی توافقات به عمل آمده مسئولیت احداث زمین بازی کودکان را بر عهده گرفته و با جدیت تمام مشغول احداث این مجموعه می باشیم .
شهردار منطقه ۸ در پایان از تکمیل و افتتاح زمین بازی مجتمع فیاض بخش طی ماه آتی خبر دادند

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز