روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۳۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 218
  • 1,083
  • 1,016,853
احداث شهرک صنفی تابلو فرش در شهر سردرود

سخنگوی شورای اسلامی شهرستان تبریز در سومین جلسه این شورا اظهار کرد: احداث شهرک صنفی تابلو فرش در شهر سردرود که بعنوان پایتخت تابلو فرش دستباف جهان معروف است از لحاظ اشتغال زایی میتواند سهم بسزایی در استان داشته باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی شورای اسلامی شهر سردرود ، سومین جلسه شورای اسلامی شهرستان تبریز با ریاست دکتر شهرام دبیری رئیس شورای شهرستان و با موضوع پیگیری مصوبات شورای شهرستان در دوره های قبل و همچنین بیان مشکلات هر کدام از نمایندگان شهرها و بخشهای مرکزی شهرستان تبریزدر حوزه انتخابی خود برگزار گردید که در نهایت مقرر گردید تعدادی از مشکلات عمده و متنابه موجود مورد پیگیری جدی اعضای شورای شهرستان قرار گیرد.
در این جلسه همچنین مبصر سخنگوی شورای اسلامی شهرستان تبریز و عضو شورای شهر سردرود ، ضمن تشکراز دکتر دبیری رئیس شورای اسلامی شهرستان تبریز در جهت پیگیری مشکلات شهرهای و بخش های مرکزی شهرستان با اشاره به نیمه تمام ماندن پل خروجی غیر همسطح شهر سردرود اعلام نمود، متاسفانه این پروژه که چندین سال پیش در دوره دهم ریاست جمهوری بعنوان پروژه ملی کلنگ زنی گردید بعد از سالیان متمادی بدلیل عدم تملک املاک واقع در حریم شهرداری کلانشهر تبریز نیمه تمام رها گردیده است که بعنوان یکی از مشکلات اساسی شهروندان سردرودی در این شهر مطرح می باشد. مبصر با اشاره به اینکه این پروژه علاوه براینکه خروجی شهر سردرود را مسدود نموده است چهره ی بدی برای ورودی شهر تبریز نیز بخشیده است که این امر شایسته استان آذربایجانشرقی نمی باشد.
دبیر شورای اسلامی شهر سردرود با اشاره به اینکه مشکل نبود فاضلاب نیز یکی از مشکلات اساسی شهروندان سردرودی می باشد اعلام نمود: با توجه به بالا بودن آبهای سطحی در شهر سردرود بسیار از محله های این شهر با مشکل اساسی فاضلاب مواجه گردیده اند که انتظار میرود با اختصاص اعتبار مکفی برای این امر توسط مسئولین استانی بتوان در روند اجرای عملیات احداث فاضلاب شهر سردرود تسریع لازم را بخشید.
وی همچنین بااعلام اینکه شهر سردرود بعنوان پایتخت تابلو فرش جهان و همچنین وجود رستوران های متعدد زنجیره ای و پارک بزرگی جنگلی مره خونی میتواند در رویداد تبریز۲۰۱۸ نقش بسزایی ایفا نماید که در این راستا خواستار توجه بیشتر مسئولین مربوطه به این پتانسیل های ارزشمند این شهر گردید .
عضو شورای شهرستان تبریز در آخر با اشاره به اینکه احداث شهرک صنفی در شهر سردرود برای تولید کنندگان تابلو فرش دستباف می تواند در اشتغال زایی جوانان در استان نقش بسزایی ایفا نماید اعلام نمود امید است مسئولین استانی نیز ما را در احداث این شهرک صنفی مساعدت و یاری نمایند./گزارش خبر:شاهین نظری

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز