روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 317
  • 1,575
  • 1,392,753
احداث فرهنگسرای شهرک مرزداران سرعت گرفت

شهردار منطقه ۵ تبریز گفت: با آغاز مرحله بتن‌ریزی فونداسیون، احداث فرهنگسرای شهرک مرزداران سرعت گرفت.
یعقوب هوشیار افزود: شهرک مرزداران به عنوان یکی از مناطق جدید الاحداث تبریز که جمعیت آن در پنج سال اخیر با رونق ساخت و ساز افزایش یافته با برنامه ریزیهای صورت گرفته و تامین زیر ساخت های لازم به یکی از محلات مدرن تبریز تبدیل شده است .
وی افزود: احداث پروژه های فرهنگی یکی از اولویت های کاری منطقه ۵ است که در این راستا در چند سال اخیر ۷ پروژه فرهنگی در سطح حوزه احداث شده است.
شهردار منطقه پنج در ادامه با بیان اینکه برنامه این منطقه تامین زیر ساخت های فرهنگی ، ورزشی و فضای سبز در شهرک های جدید قبل از افزایش جمعیت می باشد گفت : در پنج سال اخیر، سه پارک محله ای، دو پرشوژه ورزشی و بازارچه میوه و تره بار در مرزداران احداث شده است .
وی افزود : علاوه بر این پروژه های فرهنگی، ورزشی و فضای سبز، با احداث سه رشته مسیر گشایی شهرک مرزداران به ورودی شرق تبریز و کوی نصر و باغمیشه متصل و از حالت بن بست بودن خارج شده است .
خدمات محله ای با آسفالت ریزی اساسی ، جدول کشی، نور پردازی و اصلاحات هندسی نیز از دیگر خدمات عمرانی است که به طور مداوم در مرزداران اجرا شده است .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز