روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
احداث لوپ شمال غربی پل اتحادملی از سوی شهرداری منطقه۲ تبریز

از سوی شهرداری منطقه ۲ کلانشهر تبریز، عملیات احداث لوپ شمال غربی پل اتحادملی به منظور تکمیل این مسیر، آغاز شده است.
رسول موسائی شهردار منطقه با اعلام این مطلب گفت: عملیات اجرائی لوپ شمال غربی پل اتحادملی به منظور سهولت دسترسی شهروندان در کمترین زمان ممکن از این مسیر به بلوار ائل گلی که موجبات تغییر اساسی در وضعیت فعلی تردد از این بلوار به طرف دروازه تهران و از پل کابلی به بلوار ائل گلی را فراهم می آورد، آغاز شده است.
شهردار منطقه دو کلانشهر تبریز در تشریح جزئیات این پروژه که مصوبه طرح تفضیلی می باشد، اظهار داشت: همزمان با اجرای عملیات تملک، احداث لوپ شمال غربی پل اتحادملی بطول تقریبی ۵۰۰ متر و عرض ۱۲متر با پیشرفت فیزیکی چشمگیری آغاز گردیده است.
رسول موسائی با تاکید به دسترسی آسان و بدون ترافیک وسایل نقلیه عمومی از پل اتحادملی به جاده ائل گلی، متذکر شد: با احداث لوپ شمال غربی علاوه بر کاهش بار ترافیکی این پل و تردد سریع شهروندان به مسیرهای اصلی کلانشهر تبریز؛ مسافرین و گردشگران این شهر می توانند از طریق پل اتحادملی به مسیر دروازه تهران که از اهم مسیرهای عبوری میهمانان کهن شهر تبریز بشمار می آید به سهولت دسترسی داشته باشند.
بنابه گفته شهردار منطقه ۲ تبریز، با احداث لوپ شمال غربی پل اتحادملی، مسافرین و گردشگران می توانند به آسانی و با تردد بدون ترافیک به جاده ائل گلی و بزرگترین مجموعه تاریخی و تفریحی پارک ائل گلی در کمترین زمان ممکن دست یابند و بنوعی امکان تردد شهروندان از بلوار توانیر به جاده ائل گلی نیز به آسانی امکانپذیر می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز