روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 331
  • 1,001
  • 1,358,488
احداث مهم ترین پروژه تقاطع غیر همسطح حضرت ولیعصر (عج)

شهردار منطقه ۵ تبریز گفت: احداث رمپ دسترسی اتوبان پاسداران به کوی استانداری و رودکی به عنوان بخشی از پروژه تقاطع غیرهمسطح حضرت ولیعصر (عج ) به پایان رسید. به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۵ تبریز، یعقوب هوشیار افزود: این پروژه که جزو طرح های عمرانی مهم شهرداری محسوب می شود با ۲۵۰میلیارد ریال هزینه در حال احداث است. وی اضافه کرد: تقاطع غیر همسطح حضرت ولیعصر (عج) به عنوان فاز اول اتوبان ولایت محسوب می شود و از چهار رمپ و سه لوپ تشکیل شده است.
هوشیار در ادامه به احداث رمپ های این پروژه اشاره و خاطرنشان کرد: چهار رمپ، پروژه دسترسی کوی های نصر و استانداری به اتوبان پاسداران و بالعکس را میسر می کند.
وی تعداد رمپ‌های پروژه را چهار مورد برشمرد و از پایان عملیات عمرانی رمپ پاسداران به کوی استانداری خبرداد و افزود: با بهره برداری از این رمپ به طول۲۵۰متردسترسی از پاسداران به کوی استانداری وولیعصر میسرشده است.
شهردار منطقه ۵ تبریز در پایان از جابجایی تاسیسات شهری واقع در محل این پروؤه نیزخبرداد وابراز امیدواری نمود ۳ رمپ باقیمانده بزودی قابل بهره برداری باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز