روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 996
  • 857
  • 1,394,289
احداث نمایشگاه دائمی عرضه و فروش محصولات روستائیان اهر

احداث نمایشگاه دائمی عرضه و فروش محصولات روستائیان اهر

فرماندار شهرستان اهر گفت: نمایشگاه دائمی عرضه و فروش محصولات تولیدی کشاورزی، دامی و صنایع دستی روستائیان در شهرستان اهر احداث می شود.
سید محمد عابدی  در جمع اهالی روستای خونیق شهرستان اهر گفت: مقدمات تهیه زمین این نمایشگاه انجام شده است که با احداث آن، محصولات تولیدی کشاورزی، دامی و صنایع دستی روستائیان به صورت مستقیم عرضه و به فروش خواهد رسید.
وی افزود: روستاهای آذغان و خونیق به علت وجود پتانسیل های خوب اشتغال زایی به عنوان پایلوت توسعه روستایی با رویکرد اقتصاد مقاومتی، جزء ۱۰۰ روستای نمونه در استان آذربایجان شرقی انتخاب شده است.
عابدی سپس گفت: این دو روستا به علت پتانسیل های کشاورزی، دامی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان نمونه انتخاب شده است که امیدواریم با استقبال روستائیان شاهد رونق روستاها و ایجاد اشتغال برای بیکاران باشیم

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز