روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 566
  • 1,001
  • 1,356,905
احداث پارک صنعت برای تبریز ۲۰۱۸ در ۵۰ هکتار

رئیس انجمن قطعه‌سازان آذربایجان‌شرقی گفت: انجمن قطعه‌سازان برنامه‌هایی در راستای تبریز ۲۰۱۸ به شهرداری ارائه داده است که یکی از این برنامه‌ها، احداث پارک صنعت است که در این پارک در ۵۰ هکتار تاسیس خواهد شد.
یونس پایدار در گفت‌وگو با خبرنگاران در تبریز اظهار کرد: انجمن تبریز شامل انجمن سازندگان قطعه و خودرو بوده که جزو قدیمی‌ترین انجمن قطعه‌سازی کشور است.
وی افزود: فعالان ریخته‌گری، قطعه‌سازی، بنگاه‌های ماشین‌کاری و مونتاژ جزو این انجمن هستند که بالغ بر۱۵۰ عضو دارند.
رئیس انجمن قطعه‌سازان استان با اشاره به اینکه انجمن قطعه‌سازان تبریز دارای توانمندی‌های خاص و ویژه‌ای هستند، توضیح داد: انجمن قطعه‌سازان در تبریز دارای نیروهایی هستند که توانایی و نقش موثری در بخش قطعه‌سازی ایفا می‌کنند.
وی ادامه داد: اگر تمام صنایعی که در کشور در حال شکل‌گیری هستند، ریشه‌یابی کنیم قطعاً نقش تاثیرگذاری صنعت‌گران تبریز را در آن خواهیم دید.
وی ادامه داد: این پارک در ۵۰ هکتار تاسیس خواهد شد و از این رو تمام صنعت‌گران با دادن درخواست می‌توانند برای معرفی صنعت تبریز در این پارک حضور داشته باشند و البته بخشی از این زمین برای درختکاری اختصاص خواهد یافت. یک گردشگر با حضور در پارک صنعت می‌تواند به خوبی با قدمت تبریز و صنعت آن آشنا شود. برای نمونه یک صنعت‌گر عرصه شکلات در تبریز می‌تواند از ابتدای فعالیت خود تاریخ کهن خود در عرصه شکلات‌سازی را عرضه کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز