روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 253
  • 1,066
  • 1,388,321
احداث پد هلیکوپتر در پارک جنگلی ارم

شهردار تبریز از برخی برنامه‌های شهرداری منطقه ۱۰ تبریز بازدید کرده و در جریان اقدامات عمرانی این منطقه قرار گرفت.
احداث این مرکز با هزینه‌ای بالغ بر ۱ میلیارد تومان، در مراحل تکمیلی بوده و به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.
وی در ادامه از پروژه احداث پد هلیکوپتر شهرداری منطقه ۱۰ تبریز در پارک جنگلی ارم بازدید کرده و با اشاره به وضعیت ساختاری منطقه، نقش این پروژه را در مواقع مدیریت بحران، ارزشمند توصیف کرد.
هزینه اجرای این پروژه ۱۳میلیارد تومان در وسعت مساحت ۱۲۲۵ مترمربع است.
باقر خوشنواز، شهردار منطقه ۱۰تبریز نیز در این بازدید، گفت: احداث پد هلیکوپتر، با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه، قرار گرفتن درحاشیه اتوبان پاسداران و نزدیکی به بیمارستان عالی نسب در موقع بحران در دستور کاراین منطقه قرار گرفته و هم‌اکنون در مراحل پایانی است.
وی ادامه داد: به همین منظور، محدوده‌ای از پارک جنگلی ارم که بلا استفاده بود، به عنوان محل اجرای هلی‌پد در نظر گرفته شده و فضا‌سازی محوطه آن نیز به ابعاد ۳۵*۳۵ به صورت بتن مسلح اجرا شده است؛ ما بقی فضای موجود جهت جلوگیری از گرد و خاک ناشی از فرود هلیکوپتر به صورت فضای سبز و درختکاری اجرا شده است که می توان از این محوطه به صورت دو منظوره استفاده نمود .
در این بازدید شهردار تبریزنیز حضور داشت از تلاش‌ بی‌وقفه مدیران، ناظران و عوامل اجرایی شهرداری منطقه ۱۰تبریزقدردانی کرد و افزود: تلاش‌ عوامل اجرایی، عمدتاً در محیط محصور کارگاه و دور از دید عمومی صورت می‌گیرد؛ با این حال، با بهره‌‌برداری از پروژه، نتایج این همت و مجاهدت، در آینده‌ای نزدیک، بارز خواهد بود .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز